big-1

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah Kitap tarafından Fudela


Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah Kitap tarafından Fudela indir

Yazar :

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah  Fudela 10’dan fazla ülkede, değişik kıtalarda ve dünyanın önde gelen bazı mağazalarında bulunmaktadır. HepsiBurada’da ulaşabileceğiniz yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip Fudela çantayla farkındalığınızı ortaya koyacaksınız. Fudela yüksek kaliteli ve çarpıcı çantalar tasarlarken aynı zamanda bunu her kesimden insana hitap ederek farkındalığı ve farklılığı herkese yaşatan üstün kalite ve nitelikte ürünleri sizlere sunmaktadır. Yüksek kaliteden yapılmış ve aynı zamanda hesaplı olabilecek benzersiz tasarım ürünlerini sizlere sunmaktadır. Fudela kalitesiyle tasarlanan sırt çantası okulda, günlük hayata, gezi sırasında en büyük yardımcınız olacaktır. Yüksek kaliteli ve ergonomik bu ürün sayesinde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde şıklığı ve ergonomiyi bir arada taşıyacaksınız. Ayarlanabilir dolgulu omuz askıları sayesinde kolay taşıma desteğine sahip olursunuz ve aynı zamanda dilediğiniz boyuta göre de ayarlayabilirsiniz. Sırt kısmında sahip olduğu ergonomik destek sayesinde kulanım sırasında sizlere en konforlu duruşu sunar. Ve ağır eşyalarınızda bile sırtınızla bütünleşerek size taşıdığınız kitaplarınızın, eşyalarınızın ağırlığını hisetirmez. Üstün kaliteli kumaş ve fermuarla tasarlanan sırt çantası uzun yılar kulanımınıza olanak sağlar. Okul ve günlük yaşamda çocuğunuzun ve sizin dilediğiniz yer ve zamanda kulanımına uygun tasarlanmıştır. 2 bölmesi sayesinde ise eşyalarınızı birbirinden ayırarak karmaşayı önlemiş olursunuz. Unisex tasarımı ile kalıpların dışına çıkacak ve farkındalığınızı yansıtacaksınız. Ergonomik, şık ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal made içermeyen bu çanta sizin ve çocuğunuzun her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kalitede üretilmiştir.   Ürün Özelikleri ·  Boyut: 40x30x13·  Okul ve günlük kulanım için uygun·  60 Denye su geçirmez özel kumaş·  Kolay taşıma sağlayan, ayarlanabilir dolgulu omuz askıları·  Fermuarlı ön cep·  Sırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askıları·  Üstün kaliteli kumaş ve fermuar·  Ürün Rengi: Siyah·  Tip 8 fermuarlı·  Sırt Bölümü Ölçüsü: 36x5. 5 cm·  Çantanın sırt bölümünde kumaş ve astar arasında 8m köpük bulunur·  Sırtı koruyucu özeliği vardır.

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah Kitap tarafından Fudela oku ve indir

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 38,74 TL

Kitap eleştirileri

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah

nhatminhphan

Harika mektuplar. Her iki şair hakkında da çok şey bilmiyordum, ama onların yazışmaları zamanlarının gerçek lezzetini veriyor. EB'den bir LOL referansı, bence birinci sınıf İngilizce öğretimi. Öğrenciler Romeo ve Juliet üzerine makaleler yazıyordu. Birinden: "Lady Capulet Juliet'ten daha yaşlı ama kadın olarak kalıyor." Bir diğeri Romeo'nun "Mancınıkların mezarı" na doğru gitmesini ifade ediyor. Bana öğretim günlerimden bir goldie aklıma geliyor. Oyun - Julius Caesar, burada "Bu yaşlı adam 'Hey Sezar bağırıyor, sakının! Dimes Yürüyüşüne Dikkat Edin"

2020-01-22 07:40

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir itibaren OpenShare

5.7 mb. indir ücretsiz

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah Kitap tarafından Fudela oku ve indir

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub
 • İlgili kitaplar

Yazar: Fudela

Fudela Fa 03 Unisex Büyük Boy Okul Sırt Çantası - Siyah  Fudela 10’dan fazla ülkede, değişik kıtalarda ve dünyanın önde gelen bazı mağazalarında bulunmaktadır. HepsiBurada’da ulaşabileceğiniz yüksek kalite ve dayanıkl...