chloehumes

Chloe Humes Humes itibaren Karukonda, Telangana, Hindistan itibaren Karukonda, Telangana, Hindistan

Okuyucu Chloe Humes Humes itibaren Karukonda, Telangana, Hindistan

Chloe Humes Humes itibaren Karukonda, Telangana, Hindistan

chloehumes

Ada güzel yazılmış. Ana karakter için izlerken tarih zevk. Girit sahilindeki bir Leper kolonisinin farkında değildim, ancak ömür boyu gönderilen bir grup insan beni büyüledi. Beni bu 5 yıldız vermekten alıkoyan tek şey son çok acele görünüyordu oldu. Kitap düzgün bir şekilde ilerliyordu sonra patlama ... son birkaç bölümde çok sayıda olay meydana geliyor. Olması gerektiği kadar akmadı. Sonuçta, fantastik bir okuma.

chloehumes

Daha ne kadar alabileceğimi bilmiyorum. Şu anda üçüncü kitaptayım ama bana kitaplarla ilgili daha fazla şey anlatmak için wiki'ye gittim ve Erik ve Zoey'nin birlikte olmak istemediğini söylüyorlar. ZOEY'DEN NEFRET EDİYORUM ÇOK NEFRET EDERİM. O onu yüzüne bakarken iyi şeyler görmüyor. Seçilen spoiler: Loren ile seks yaptığına inanamıyorum, kız deli. Ondan nefret ediyorum. Erik'i seviyorum. Onu öldürüyor. O KANLI ÇOCUK GİBİ GİBİ TEDAVİ EDİYOR! Cidden, bu kitabın yazarları bu kitabı iyi yapamazlar mı? Erik'i seviyorum ve Zoey kalbini hak etmiyor, NE OLDU. Kalbini ateşe verdi ve tekrar tekrar atladı. Sadece bir 'Zoey ve Erik' olmayacak diye bağırdım, muhtemelen bunu duymaktan bıktınız ama Erik Night'ı seviyorum, kitaba hayat getiriyor, yemin ederim sadece onun hakkında okumak için sayfaları atlıyorum! Loren'den nefret ediyorum ... aptal Loren her şeyi arayarak.

chloehumes

Bu tek kelimeyle tuhaf bir kitaptı. Ama ilginçti! Okumayı durduramadım: D Gerçekten bir bağımlılık. Sevdim!

chloehumes

Bu benim en sevdiğim kitaplardan biridir. zar zor hatırlıyorum; sadece bitirdiğimde (uzun ölü) yazara teşekkür gibi hissettiğimi hatırlıyorum. Bana harika bir hediye verilmiş gibi hissettim. yeniden okumaktan neredeyse korkuyorum - ya çok büyük değilse? ama diğerleri okumaya devam ediyor ve diğerleri harika olduğunu söylüyor.

chloehumes

Austin Belediye Başkanı'nın Kitap Kulübü 2003

chloehumes

Bu, bir yıldız olmaya hazır olan yumurtasından dans eden bir ördek yavrusu olan Celestine'nin hikayesi. Onun gibi genç kızlarda bulduğumuz normal "prenses" tipi davranışları sergiliyor. Okula bir taç giyer, çünkü bir yıldız iyi bir örnek oluşturmalıdır. Ayrıca, sadece pembe yiyecekler yiyor ve öğretmene Prenses Druscilla Drake diyebileceğini söylüyor. Ama sınıf bir oyuna girdiğinde, Celestine yıldıza layık mı olacak? Bu kitabı seviyorum. Bence küçük kız gibi kızlar için mükemmel. Çizimler kesinlikle çok sevimli ve herkesin bu küçük drama kraliçesine aşık olmasına neden olacak.

chloehumes

Gerçekten mi? Son bölümü kaçırıp kaçırmadığımı kontrol etmek için kitabı iki kez tekrar açtım. Bu kesinlikle insanları bir sonraki kitabı okumaya bağlamanın kesin bir yoludur.

chloehumes

I wanted to read this book to try to get a different perspective on stripping. I've always been against it, especially for one reason in particular--it's the only profession where women make more than men. It just perpetuates the idea of women as sexual objects. After reading this book it only reinforced my beliefs more. It was interesting but is a bit graphic, just to warn you. Some of the stories are a bit shocking.

chloehumes

After reading this book - you will discover that the "market" is way more complicated then you ever imagined. You'll also understand just how crazy it all is and the perfect place for a thief. Basically, the system encourages greed and greed encourages fraud. Forget the truly free market - it doesn't take into account human nature. Bernie Madoff only took advantage of a system that was ripe for the picking. Its an industry full of crooks and hucksters - - I feel sorry for the honest person who has choosen it as a career - -they just won't do very well.