magentadin

Omar itibaren Las Palmas, Jal., Meksika itibaren Las Palmas, Jal., Meksika

Okuyucu Omar itibaren Las Palmas, Jal., Meksika

Omar itibaren Las Palmas, Jal., Meksika

magentadin

İşler hızlanırken, bundan sonra 20 tane daha olduğunu hatırlamak biraz şaşırtıcı. İnşallah, sürat hızlı kalacaktır ve bu seriyi sağıyormuş gibi hissetmeyecek.

magentadin

Bu kitabı çok sevdim ve bir günde okudum. Sadece okumaya başladığımda indiremedim. Aynı zamanda komik, sinirli, açık yürekli ve karanlıktı. Sophie, onu herkesten farklı kılan kalıtımdan ve aile geçmişinden habersiz ve habersiz bir uyumsuzluktan büyük bir karakterdi. Jenna ile olan dostluğu, bu yüzden Hex Hall'ın diğer öğrencilerinden aldıkları tüm düşmanlık ve saygısızlıklara rağmen kalp ısındı ve övgüye değerdi. Onun mizah anlayışını sevdim. Bu kitabın son derece iyi yazılmış olduğunu gördüm ve devam filmini kesinlikle okuyacağım.

magentadin

Büyük mizah, Xanth serisini her zaman çift entendre ve puns bolca ile sevdi! : D Jeremy'ye giriş için teşekkürler.

magentadin

Açlık Oyunları bandwagonuna geç geçiyorum, ama hiç olmadığı kadar iyi! Bu kitap için çok fazla beklentiler vardı. Yıllar boyunca bu konuda çok şey duydum, bu yüzden çok fazla baskı vardı. İlk bölümden bu kitap dikkatimi çekti. Benim için yavaş başlamıştı ve ilk başta benim için normal olan bir oturuşta büyük parçaları yuvarlamak yerine, her seferinde sadece bir bölüm okuduğumu buldum. Katniss'in dünyası ilk başta kasvetli bir dünya. Yazar, çevresini mükemmel bir şekilde anlatıyor, Katniss'i ormanda izlerken ya da Prim ile konuşurken beni mobilyaların bir parçası gibi hissettiriyor. Heyecanın demlenmeye başlaması uzun sürmedi ve bir kez gerçekleştiğinde, bu şaşırtıcı kitaba kaybeden bir gittim. Yazar, hiç tahmin edemeyeceğim her köşede bolca sürprizlerin olmasını sağladı. Açlık Oyunları'nın korkusu ve eylemi, Peeta'nın ihale öpücükleri tarafından eşit derecede dengelendi. Onlar hareket ediyorlar ya da yapıyorlar, gerginlik gökyüzü roketini yapmadılar. Bu kitap benim için tam bir hit oldu ve dizideki geri kalanını yutmak için sabırsızlanıyorum!

magentadin

Bu iyi oldu. Bunu yapmaktan nefret ediyorum, ama SADECE bir Redwall romanı okuduğum için karşılaştırmam gerekiyor. Watership Down, hayvan dünyasına çok daha "gerçekçi" bir yaklaşım. Redwall'un insanlar gibi davranan hayvanları kullandığı yerlerde Su Gemisi, hayvanların yaşamlarını gerçekte oldukları gibi tarif etmeye çalışır. Tavşan kültürü hakkında en iyi ortak bilgiye ulaşmak biraz ilginçti, ancak hikayenin kendisi başlamak için biraz yavaştı. Gerçekten 250 sayfadan keyif almaya başladım, bu da çoğu insanın 100 sayfa sınırının çok ötesinde. İyi şeyler almak için çok çalışmak zorunda olmasaydı ben muhtemelen daha çok memnun olurdu.

magentadin

Dürüst olmak gerekirse, tüm jen n brangelina olayı yüzünden ms Philips tarafından bu kitabı okumaya meyilli değildim. Ama ona teslim etmeliyim, çok hoş bir okuma. Birbirlerinden nefret eden biri için, cızırtılı kimyaları var. Gerçekten mi. ;-)

magentadin

Kitabı oku. Sadece oku. Beş oluyor. İzin verirlerse ona altı tane verirdim. Evet, Rus, bu yüzden isimler zordur ve arsa dahil ve büyüktür ve evet, Dostoyevski, bu yüzden kendinizi biraz öldürmek isteyebilir ve bu preachy. Yine de hepsini sikeyim. Buna değer. Bu kitaba gerçekten girmem uzun sürdü. Geceleri okumaya ve neler olup bittiğine dair bir ipucuna sahip olmadan geçirdim. Ve sonra üzerime indi ve harikaydı. Romanın dünyasına bu ani ve ani sarsıntıyı kazandığınız "Suç ve Ceza" gibi değil - gerçekten kazmanız gerekiyor, çünkü bir sürü karakter var ve hepsinin kalkmanız gereken bir hikayesi var -Güncel olarak neden gerçekten nasıl davrandıklarını anlayabilmeniz için, tamamen çılgınca ve becerdin olmak. Ama içine girdikten sonra, bu karakterler için hissetmeye başlarsınız, sırasıyla kesilmiş ve bencil olmalarına rağmen Dimitry ve Ivan ile sempati duymaya başlarsınız. Katerina, zavallı kadın, Alyosha ... Tekrar okumalıyım. Uygun bir inceleme yapmak benim için çok uzun zaman oldu. Hatırladığım tek şey, bunun üstesinden geldiğimi ve son sahnelerin bağlam dışı tamamen imkansız görünse de, bunlar kaçınılmaz olarak tüm romanın yönlendirdiği şeydir. Dostoyevski bir yük treni yazarıdır, onu başlattıktan sonra durması imkansızdır. İzlemek her zaman eğlenceli olan tren enkazına kadar.