carlos-design

Layerss itibaren Palczewo, Polonya itibaren Palczewo, Polonya

Okuyucu Layerss itibaren Palczewo, Polonya

Layerss itibaren Palczewo, Polonya

carlos-design

Amy'nin kitabının yayınlanmasını bekleyemiyorum. Yıllar önce blogunda ev tadilatları hakkında diğer blogları okurken (kitabın ev tadilatları hakkında değil) okudum ve yazımı komik ve harika olduğu ve mülkünde çalışan insanlar hakkında şaşırtıcı küçük yan hikayeleri olduğu için takıldım . Bence bu inanılmaz bir kitap olacak. Bu hikayeyi sevdim - arsa hızla taşındı ve kitap bittiğinde üzüldüm. Kesinlikle bir sonraki kitap için sabırsızlanıyoruz. Bu güzel bir şekilde sarıldı, ancak okuyucuyu bir sonraki romana çekecek birkaç gevşek uç var. Amy Plum'ın web sitesine göz atın - süper harika. Tipik olarak genç yetişkin romanlarını okumuyorum ama bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum.

carlos-design

Bu hafta "yazar bloğundan" acı çekiyorum. Daha çok bir nedenden dolayı yazarın "motivasyon eksikliği" gibi. Bu yeni kitap için uyarlamaya çalıştığım birçok değişiklik var. Özellikle, yeni bir dijital iş akışı ve InCopy'nin nasıl kullanılacağını öğrenmek zorunda kaldım. Buna ek olarak, hala hızlanmak üzere olan yeni bir editörüm var. Böylece, sorunun bir parçası olan çok az rehberlik aldım. Her halükarda, üniversite ders kitabı yazarlarına yardımcı olmak için yazılmış herhangi bir kitap olup olmadığını görmek için çevrimiçi görünmeye karar verdim. İşte bu kadar! Bu kitabı buldum. Henüz çok fazla okumadım, ama şimdiye kadar okuduğum küçük parçalar bile harika! Zor noktalarda elimi tutacak birisinin olduğunu hissediyorum. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin. Evet!

carlos-design

I have always wanted to read this book, and this past January I finally settled down for the good, long read that is Les Miserables. I was anticipating being bored and having to wade through lots of dense descriptions. While these dense descriptions do exist in abundance, and there were certainly sections of somewhat excruciating historical descritions, I was awed by the richness of Hugo's prose. I like to joke that he didn't write a single sentence that didn't have a minimum of 5 adjectives, but really, that was part of what made it so enjoyable. The book I read following Les Mis couldn't begin to compare to the hearty language of Hugo. Although reading it felt like a marathon at times, when I finished I felt a sense of sadness that this constant companion of elegant prose had come to an end. Read it and savor it. Do not rush through it. It deserves plenty of time.