webesson

Webesson Dod Dod itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Webesson Dod Dod itibaren Texas

Webesson Dod Dod itibaren Texas

webesson

Bu yoğun (benim standartlarına göre). Fablehaven dünyasını gerçekten çok seviyorum. Son kitap yazılmadan önce diziyle tanıştığım için biraz hayal kırıklığına uğradım (bir dizideki tüm kitapları birer olarak okumayı tercih ediyorum). Bu kitap, önceki 3 gibi, okumaya değer. Dizideki bir sonraki ve son kitap için heyecanlı ve endişeliyim.

webesson

Okumak kadar okumak değil, yazdığım bir hikaye için tarzına ihtiyacım var.

webesson

Bu kitaptan gerçekten keyif alıyordum, ama başka kitaplardan rahatsız oldum!

webesson

İyi bir kitap ama hype kadar iyi değil gibi görünüyordu.

webesson

Bu kitabı umursamadığımı söylemeliyim; beni rahatsız eden konu değil, kitabın formatıydı. Bir dergi gibi kuruldu ama daha da ayrıldı. Bir tiyatroda oturmak ve ekranda 15-30 saniyelik birden fazla reklamın yanıp sönmesi gibiydi, ama aslında tam uzunlukta bir film görmüyordum. İnsan ticareti konusunda iki kitabı daha çok tercih ettim: Kayıp Masumiyete Giden Yol ve Jantsen'in Hediyesi.

webesson

Bu oyunu seviyorum! kadınlar için tonlarca büyük monolog.

webesson

I couldn't put this one down. I like how a review on the back described it: "A brilliantly complex interrogation of our basic American assumptions. Anderson has created an alternative narrative of our national mythology, one that fascinates, appalls, condemns - and enthralls." It takes place in the years leading up to the American Revolution as seen through the eyes of the boy Octavian, and is not nearly as simple as that sounds. A thought provoking read.

webesson

Its action packed book check it out