archiet33

Arichika Tsujimoto Tsujimoto itibaren Agios Georgios 722 00, Yunanistan itibaren Agios Georgios 722 00, Yunanistan

Okuyucu Arichika Tsujimoto Tsujimoto itibaren Agios Georgios 722 00, Yunanistan

Arichika Tsujimoto Tsujimoto itibaren Agios Georgios 722 00, Yunanistan

archiet33

Bu kitap harikaydı! Zoey'nin tüm arkadaşları için yaptıklarına çok şaşırdım ve hiçbir yerden çıkmış gibi görünen tüm yeni şeylere hayran kaldım! Kesinlikle bu kitabı sevdim koymak çok zor oldu.

archiet33

Tamamen içgözlemsel, ilginç anı. İndiremedim. Canlandırıcı bir şeye ihtiyacınız varsa bunu seçmeyin, ancak ölümle uğraşmak ve ölümle başa çıkmak için harika bir bakış.

archiet33

Craig Childs doğada bir tür nefes alıyor gibi görünüyor - kasıtlı bir soluma değil, sadece bir yerde olmakla ortaya çıkan bir çeşit düşüncesiz emilim ve daha sonra bu kelimeleri soluyor. Yazı stili biraz kafa bulabilir, ama orada durun; nazik bir ruh hali için bekleyin, çölde sadece vahşi şans ve sırf cesaret ve zanaatkarlık ve arkadaşlar tanıyarak bulabileceğiniz gizli yerler tarafından sarhoş olun. Bu terk edilmiş yerlerin ne kadar şaşırtıcı olabileceği ve eski zamanlardaki insanların hayatlarına ortamlarına nasıl oturdukları dışında hiçbir tez, bu kitaptan uzaklaştırabileceğiniz somut bir nokta yoktur. Onlardan geriye ne kaldı. Nasıl bugüne yankılanıyorlar ve bizi sessiz, beklenmedik keşiflerine götürüyorlar.

archiet33

Ashamed to say I was addicted to Danielle Steel when I was in high school but this one was actually REALLY good! I remember it having a lot of interesting historical info.