aizazsheikc4ae

Aizaz Sheikh Sheikh itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Aizaz Sheikh Sheikh itibaren Texas

Aizaz Sheikh Sheikh itibaren Texas

aizazsheikc4ae

5 verirdi ama birçok dijital kopyada gözle görülür hatalar var. Bazen sinir bozucu. Bunun bunun için de geçerli olup olmadığını görmek için basılı kopya okumayınız.

aizazsheikc4ae

Umudun kollarında, gizli yıkıcı eğilimlerinin çaresini yatıyordu. Bana göre bu, Veronika'da kodlanan dersin ölmeye karar verdiği dersdi ve bir kez daha Sir Coelho, hayatın başka bir ince gerçeğini fark etmemi sağladı. Kitap Veronika'nın ölmeye karar vermesiyle başlar, neden? Duyuları bir şey hissetmeyi bıraktı. Veronika, onun gibi bir insan için normal olduğunu düşündüğü bir sessizlikle boğulmuş durumda. Dünyanın umutsuzluğunun gözlerinde çarpıcı bir şekilde açık olması nedeniyle, bir nedenden ötürü başkalarına benzemediğine inanıyor. Hiçbir şey ona ilham vermez; hiçbir şey onun içindeki yaşama tutku çekmez. Ve içinde yaşadığı toplumun sıradan rutini her geçen gün bu boşluğu derinleştirir. Durumunun belirtilerinin önerdiği şeyin aksine, Veronika herhangi bir depresyon biçimine maruz kalmaz, bunun yerine, eksik olduğu en çok görünen şey onun yaşamı ve canlılığıdır. Dahası, bu dünyada başka bir yaşam biçiminin bulunmadığına ve bir gün her şeyin var olmayacağına inanıyor. Onun görüşüne göre, arama, gizem veya macera olmayan bir hayat yaşamanın anlamı yok. Sonunda yıllarca süren gözlemlerden sonra (ilk bölümdeki itiraflarında göründüğü ve anlatım gerçekten haklı göründüğü için), ortaya çıkardığı en iyi çözüm, bu yorucu (dayanılmaz veya acı verici değil) günlük rutini barışçıl bir şekilde istifa ederek sona erdirmekti. ölüm kolları. Ve bir avuç uyku hapı yuttu! Veronika intihar eyleminden sonra gözlerini açtığında, beklendiği gibi cennet gibi görünmesi gereken şey, gerçekten Villete adı verilen akıl hastası bir tesis olan bir hastane odasına benziyordu. Buradan kitabın hikayesi ve Veronika'nın aşkın yolculuğu başlıyor. Toplum tarafından reddedilen insanlar arasında günler geçtikçe, yaşam umudunu görmeye başlar. Bazı bilinmeyen hisler ve durumlarla karşılaştıktan sonra (örneğin, Kendinizi okumanız ve öğrenmeniz gerekiyor), Veronika, etrafındaki başkalarının dolaylı ikna edilmesiyle güvensizlik duvarlarının ve güvenli bölgesinin ötesine geçmek zorunda kalıyor. Ayrıca, şimdiye kadar tüm yaşamını hissettiği boşluğun arkasındaki temel nedeni düşünmeye başlar. Ve en kötüsü, bu yeni duygulara direnmek zorunda çünkü şimdi çok geç. Kalbini geri dönülmez bir şekilde tahrip eden uyku hapları, Veronika artık dünyadaki yaşamına sadece bir hafta kaldı ... Barış içinde ölmeyi seçtikten sonra, Veronika ölüm yaşamına doğru ilerlemek zorunda sonunda yaşam. Veronika'nın yolculuğu sadece yaşamın bir noktasında kendilerini öldürmeyi düşünen okuyuculara değil, bazı ilgili durumlar nedeniyle daha iyi bir hediye ve geleceği tahmin etmede umutsuzluk yaşayan herkese bir algı kayması sağlar. Sir Coelho daha geniş bir kitleye ulaşmayı tercih ettiği için yazma tarzı basit ve doğrusaldır. Bu sıcak ve ruhsal okumayı seçmek için bilmeniz gereken başka bir şey yok, geri kalanların hepsi Sir Paulo Coelho kelimelerinde yatıyor. İlk iki bölümün size söylediklerini sadece kısaca açıkladım. Bilmeniz gereken çok şey var. Yani kopyanızı alın ve devam edin!

aizazsheikc4ae

gerçekten ilginç, inançlarına çok tutulmuş, çok takdire şayan

aizazsheikc4ae

Artık mümkün olduğunda yerel satın almak ve yiyeceklerimin kökenini göz önünde bulundurmak zorundayım.

aizazsheikc4ae

Tamam, ama ben bittikten sonra benimle sıkışmış bu kitaptaki hikayeler hakkında çok az. İyi yaz okumaları, sanırım.

aizazsheikc4ae

"The House on Mango Street" by Sandra Cisneros is not your typical book. Vignettes are written through the perspective of the protagonist, Esperanza throughout one year. She experiences a lot of new things living in a poor, racially segregated neighborhood in Chicago. Esperanza had not been expecting to live in such poverty and anticipated a more luxurious life. Although this leads her to become very ambitious and hopeful of moving somewhere else when she's older. Esperanza definitely changes over time, as she matures, she begins to change her perspective on things and become a more open-minded and street-smart person. This book was very well-written and vividly conveys the transition that Esperanza undergoes as she grows up extensively in only one year. As the book goes on, Esperanza's thoughts in her vignettes are more complex. What had a very significant bearing on this were the various experiences that she had with her new friends. Some of which include the death of two of her family members, how her relationship with her family has evolved, learning of stories that were told by adults who had been living there for a long period of time about what the neighborhood was like in the past.