anacortesclara

Ana Clara Cortes Clara Cortes itibaren Tigra, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Tigra, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Ana Clara Cortes Clara Cortes itibaren Tigra, Madhya Pradesh, Hindistan

Ana Clara Cortes Clara Cortes itibaren Tigra, Madhya Pradesh, Hindistan

anacortesclara

İyi kitap, bu yeni seriye iyi bir giriş. Chewie'nin ölmesini görmek üzücü ama karakterlerin diğer taraflarını da görmeliyiz. Yeni düşman harika bir villian ve bir sonraki kitapları dört gözle bekliyorum. Bu, daha önce seriyi görmediğimiz ve bu iyi bir şey olan farklı bir tip düşmanıdır.

anacortesclara

Muhtemelen türünün en iyi kitabı budur ve özellikle zorlu stil için iyidir. Rahatlatıcı ve pratiktir ve belirli bir dönemin modası ile sınırlı değildir. Giyim bakımı ile ilgili bölüm özellikle yararlıdır. Okuduysanız, en sevdiğim vücut görüntü güçlendirici olan film stüdyosu kostümü bölümünün fotoğrafı hakkında bir fıkra bakın.

anacortesclara

Kardeşlik kolejden sonraki yazlarında daha da güçleniyor.

anacortesclara

Kelimenin tam anlamıyla bir oturuşta okuyun. Ben bir bilgisayar meraklısıyım, ama MMORPG'lere veya bloglara girmedim ve Deaver'in romanı yazarken topladığı gibi her ikisini de öğrendim. Okuyucu ile teknik konular hakkında konuşmadığı, ancak yeni başlayanlar ve inek için anlaşılabilir hale getirdiği takdir edildi. Kahramanların, kötü adamların ve kurbanların karakteristikleri belirlendi. Bu insanları tanıyormuşum gibi hissettim ve onlara ne olacağını bilmek istedim - kitabı bir kerede neden okuduğumun büyük bir kısmı. Deaver'ın geri kalan Kathryn Dansı romanlarını bulmayı ve okumayı planlayın; ilginç bir kahraman, Lincoln Rhyme'den daha eğlenceli!

anacortesclara

Bu, 2002 için Olağanüstü Referans Kaynağı olarak seçildi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

anacortesclara

I had a hard getting into it at first...and then I realized that its pace needed time. I slowed down. Sipped lemonade. Let the story wash over me. Beautiful.