bushraq412

Bushra Qayyum Qayyum itibaren Kochanów, Polonya itibaren Kochanów, Polonya

Okuyucu Bushra Qayyum Qayyum itibaren Kochanów, Polonya

Bushra Qayyum Qayyum itibaren Kochanów, Polonya

bushraq412

Başka bir eğlenceli, kolay, havadar okumak. Bunun içinde Savannah Blues'un bir sürü karakteri var. Karakterleri ilk kez sevdim ve bu kitapta tekrar keyif aldım. Bir başka harika plaj okudu.

bushraq412

Açlık Oyunları Üçlemesini çok seviyorum, bu yüzden bu kitabı denemek zorunda kaldım. Bundan zevk aldım ve serinin geri kalanını okumak için sabırsızlanıyorum. Hedef yaşın oldukça genç olduğunu biliyorum, ancak Suzanne Collins'in 2-3 kitabı bir araya getirip daha küçük bir basımda farklı bir kapakla yayınlarsa, yazının aralar için amaçlandığını fark etmemiş olabilirim.

bushraq412

Harika, 1. şahıs anlatısının ne kadar karmaşık olabileceğini, Billingsley'nin yaptığı kadar zekice yazıldığını gösterir.

bushraq412

Oh, bu yüzden Monette'in ilk kitabı kırmak için farklı bir yer seçmesini diliyorum, çünkü bence bazı okuyucuları yok etti. İki arka arkaya okudum ve bir sorun yoktu. Ve tamam, Felix Millyfox'a "küçük kardeş" dediğinde öldüm. Cidden, aşkım!

bushraq412

Söyleyebileceğim kadarıyla Eshun, Attali'nin yaratıcı ve sosyal özgürlüğü teşvik etmek için müzikle neler önerebileceğini tam olarak dille yapıyor. 'Güneşten Daha Parlak' gerçekten siyah Atlantik'i çaprazlayan ve Sun Ra'nın sunduğu dış alemleri düşündüren müzikal bir yolculuktur. ve erken hardcore hip-hop.

bushraq412

Translating...

bushraq412

Great. I loved how a tradgey of rape and murder came out and the father always knew and come out and found justice. I just wish or acutally i know that if that happened with my family, that poor soul would end up dead too. Just a good book about how death in the family can change a family and never be the same. you may think it won't but truely is does.