yuehsung

Kevin Sung Sung itibaren Eachampallam, Tamil Nadu 636808, Hindistan itibaren Eachampallam, Tamil Nadu 636808, Hindistan

Okuyucu Kevin Sung Sung itibaren Eachampallam, Tamil Nadu 636808, Hindistan

Kevin Sung Sung itibaren Eachampallam, Tamil Nadu 636808, Hindistan

yuehsung

Yirmi bir yaşındaki Holly Constantine'nin eğlence fikri, en sevdiği eşofman çifti içinde uzanırken ve bir kase şeftalili dondurma hazırlarken tarihi eserleri okumaktır. O sadece egemen olan annesini tatmin etmek için Santa Barbara'daki ağır sağlık spa'sı olan Paradise Plaza'ya geliyor. Sabahın erken saatlerinde dağlara tırmanırken, Holly ve spanın bir diğer konuğu biber gazı sıkılır, bağlanır ve garip saldırganlar tarafından uzaklaştırılır. Çok geçmeden, Parks for the People adlı karanlık bir organizasyon, Paradise Plaza web sitesinde fidye talebinde bulunuyor. Kaçıranların talimatları, tuhaf olsa da, açıkça belirtilmiştir: üç ayrı park, üç ayrı Kaliforniya kasabasında geliştirilmelidir. Kızının kaçırılmasının ilk şokundan hızla kurtulan Holly'nin annesi Connie, yüksek vitese geçiyor. Son derece yetkin ve güçlü bir eğlence avukatı olan Connie, kızının zarar görmemesi için hiçbir şeyden vazgeçer. Bu amaçla, Connie kaçıranlar tarafından “projeleri” finanse etmek için öngörülen 8 milyon doları yükseltmekle görevlidir. Aynı zamanda, FBI, yerel polisler ve meraklı medyalar da yarışmak için toprağa tutunma mücadelesi vermektedir. failleri bulmak ve onların kurbanları ısınır. Anlatım, üçüncü şahısların bakış açısına göre değiştikçe, Connie’nin sert dış yüzeyinin altında gerçek bir kalbin atılabileceğini öğreniyoruz. Ayrıca, en az bir Holly'nin tutsaklarından birinin gerçekten refahı ve onun “oda arkadaşı” ndan gerçekten endişe duyduğunu öğreniyoruz. Yetenekli bir televizyon oyuncusu olan Vanessa Vanessa, utangaçtır ve emmek için cinselliğini kullanmayacak kadar engellidir. çok istekli bir kaçırıcıya kadar (amaçlanan hiçbir ceza). Vanessa'nın gözü kapalı ve bağlı olması, tarzını zorlaştırmak için çok az şey yapıyor. Kötü adamlar taktikler ve stratejiler konusunda hemfikir olmadığında, onların düzeni çabucak çözülür. Durum gittikçe tehlikeli hale geldikçe, genellikle çekingen Holly, kendini kurtarmak için önemli riskler almak zorunda kalır. Taffy Cannon bu kitabı onüçüncü şanslı romanı olarak tanımlar ve katılıyorum; Bu gerçek bir kazanan. Kitabın karakterleri çok boyutlu; hiç kimse mükemmel değildir ve suçluların motifleri ve kişilik özellikleri okuyucunun beklediği gibi değildir. Cannon, özellikle içe geçmiş Holly ve onun avcısı annesi ile ilişkilerin karmaşıklığını ustaca açıklar; ayrıca, Holly ile onun kaptanlarından biri arasında oluşan açık sözlü ittifak. İyi bir kitabın son sınavı, yazarın, Cannon’ın rahatlıkla yaptığı, gevşek uçları inandırıcı bir şekilde bağlama yeteneğidir. Epilogun acı tatlı tonu da gerçek zil sesi verir. Sonuç olarak, akıllı, eğlenceli ve ilgi çekici bir kitap. Yukarıdaki kitap incelemesi CrimeSpree Dergisi'nde yayınlandı.

yuehsung

Bu kitap çocuklarımın sağlığının savunucusu olmam gerektiğini ve her şey için doktora gitmenin en kötü şey olduğunu anlamamı sağladı.

yuehsung

Bir kadının çocuklarıyla birlikte Köktendinci Son Gün Aziz kültünden kaçmanın bir açıklaması olan Escape'i okuduktan sonra bu kitabı okumakla ilgilenmeye başladım. Bu kitap sadece FLDS kültünü, özellikle Lafferty kardeş cinayetlerini değil, aynı zamanda Mormon kilisesinin tarihini de inceliyor. Bana iki şey sıkıştı. 1. Herhangi bir dinde şüphe duymadan büyüdüğünüzü ya da onları gülünç ya da imkansız olduğunu düşündüğünüz hikayeler vardır ve yine de başka bir dinin hakikat kitabından pasajlar okursunuz ve kimsenin bu "şeylere" inanacağını hayal edemezsiniz. Dünyanın eski dinlerinin kökenleri ve onların kaçıklıklarında nasıl algılandıkları ve şimdi nasıl algılandıkları hakkında düşünmenizi sağlar. 2. FLDS topluluğunda yaygın fiziksel ve cinsel istismar iddiaları her iki kitapta da tartışıldı ve keşke yetkililerin geçen yıl bu çocukları Teksas bileşiklerinden geri göndermelerini engellemek için yeterliydi.

yuehsung

Sevdim, sevdim, sevdim! Bu okuduğum ilk romantizmden biriydi. Çok büyük kız kardeşimin rafında buldum (gençken büyük bir Victoria Holt hayranıydı) ve muhtemelen romantizmle ilgilenmek için oldukça genç olduğum için gizlice okumaktan zevk aldım. Bu güzel bir hikayeydi ve uzun zamandır favori olarak kalacağı birçok farklı ilginç unsur içeriyordu. Sadece Eski Mısır'ın unsurlarını değil (kahramanı Rosetta Taşı'ndan annesine arkeolog olarak adlandırılıyor) değil, aynı zamanda ipekleri, kumları ve eunachları ile orta doğu! Simon'a yardım etmeye çalışmak, Harem'den çıkmaya çalışmak ve nihayet kendi mutlu sonunu elde etmek, büyük bir maceraya dönüştü.

yuehsung

Gerçekten tatlı bir hikaye. Beni her zaman bağladım.

yuehsung

Got a bit bogged down by life so this took a while to read - it is quite a tome. It's three novels in one telling the stories of three characters that exist in and around a pub called The Midnight Bell in 1930s Central London - one's a waiter, one's a prostitute and t'other is a bar maid. It's pretty harsh stuff and is like watching your friend fall in love with an idiot, but its so well observed and inside the bits of us that we try and hide that it just blew me away. In fairness, Hamilton is a better playwright than novelist - a lot of it is described in minute detail - but he knows how to pace his prose so just when you start to wander, everything accelerates beyond recognition. Also, if you know London at all and like a drink, the recognition element is a huge part of the enjoyment. Anyway, probably the best thing I've read since Underworld. Man's a genius

yuehsung

I'm not impressed with this book. It can basically be summed up into 1 page. It's not worth $20, but at least I didn't pay for it. The lesson to be gained from it are the different types of roles when it comes to change. Basically, be prepared and open-armed for it.

yuehsung

At the end of this book I felt very pressured to ooh and ahh over how meta it was. The plot certainly was clever, but ultimately it seemed to be as much about Philip Roth's cleverness as about trust and deception. Also, I got my copy from the library and there were a few pages in the middle soaked with blood. That disrupted my reading experience a little.