rodzworld

Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren La Houssoye, Fransa itibaren La Houssoye, Fransa

Okuyucu Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren La Houssoye, Fransa

Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren La Houssoye, Fransa

rodzworld

Jonas Samuelle'nin ikinci salıverilmesi hayal kırıklığına uğratmaz. Bu çok yönlü kısa öykü koleksiyonunda Samuelle, çocukluk masallarından hayalet öyküsüne, şizofren diyaloğuna kadar olan yelpazeyi kapsar ve aplomb ile türler arasında hareket eder. Benim için göze çarpan hikaye, harika bir komedi zamanlaması duygusu ile yazılmış "Şimdiye Kadar En Tatlı Sikişen Aşk Hikayesi" dir. Baştan sona zorlayıcı - mutlaka okunması gerekir.

rodzworld

Jean bir iç tasarım işi yürütüyor. Ancak, iş yavaş, bu yüzden Dona Deville, terk edilmiş bir kulübeyi yeniden şekillendirmek için bir fırsat teklif ettiğinde, kendinden geçmiş durumda - Dona ölene kadar.

rodzworld

Muhtemelen okuduğum en iyi kitaplardan biri! (muhtemelen sadece bir tanesi!)

rodzworld

Bana Ben Hur ve Quo Vadis'i hatırlattı. üçlemesini sevdim

rodzworld

Başlangıçta Yaşamın Fragmanlarında yayınlanmıştır. Uyarı: Dizinin ilk iki kitabını okumamış olanlar için biraz ürkütücü olabilir. Not: Bu, unutması zor bir kitap türüdür. Kendinden öncekiler gibi daha da güçlü, duygusal ve tartışılmaz. Bu unutulmaz bir durumdur, çünkü sadece doğum günümde okuduğum için değil, okurken çok defa ağladığım için de. Düşüncelerim: Ethan, Lena ve Liv'in aşk üçgeni hala beni eğlendirdi. Fakat bu sefer sadece Liv ve Lena arasındaki gerilimi değil aynı zamanda Lena’nın diğer kız ve Ethan hakkındaki düşüncelerini ve düşüncelerini de gördüm. Lena'nın kıskançlığını, güvensizliğini ve acısını göstermesi harikaydı. Eşsiz güçlerine rağmen ne kadar insan olabileceğini görmeyi çok severdim. Bu ona neden bağlanmamın sebeplerinden biriydi. Duyguları göstermeye geldiğinde Ethan kadar açık değildi, ancak Caster cildini dövdüğü zaman ve altındaki gerçek, savunmasız Lena'dan bir miktar anladım, unutulmazdı. Ethan bir karakter olarak büyüdü. Seçmesi gereken tek kişi Lena değildi. Ethan da yapardı. Ethan'ın doğaüstü Caster dünyasını ve onun ve Lena’nın önündeki tüm engelleri üstlendiğini görmek hoşuma gitti. Fakat Güzel Kaos'ta kat ettiği yolculuk ölümlü için çok fazlaydı. Azim, cesaret ve iyi kalbine hayran oldum. Ethan'ın bu taksitte erkek olduğuna inanıyorum. Ethan ve Lena'dan başka bir karakter daha ortaya çıktı: John Breed. Dürüst olmak gerekirse, Güzel Kaos öncesi ondan nefret ettim ama onun hakkında daha fazla şey öğrendiğimde, ondan gerçekten hoşlandım. Sanırım onu Ethan'dan daha çok sevmiş olabilirim. Onun daha yumuşak, daha savunmasız tarafını tanıdım - gerçek John ve İbrahim'in yarattığı John değil. Onu ve Liv'i okumaktan gerçekten çok zevk aldım. İlişkileri beklenmedik bir ilişkiydi. Bu her şeyi daha heyecanlı ve tatlı hale getirdi, çünkü Liv'in John Breed gibi biri için gideceğini ya da John'un asistan kızımıza aşık olabileceğini ve ona bir prenses gibi davranabileceğini asla düşünmezdim. Dizinin bu noktasında, Stohl ve Garcia'nın hala bükümden sonra bükülmeyi başarabilecek kadar harika buluyorum. Kitabın başlangıcının o kalp anahtarının bitmesiyle nasıl bittiğini hayal bile edemiyorum! Bunu okuduktan sonra gözlerimi şaşırttım. Karakterlerle, özellikle de Ethan ve Amma'ya çok bağlıydım. Acıları ve ıstırabları benim oldu. Kalp bozan, içten içe kıvrılan, acı veren ve acı tatlı bir kalp olan Beautiful Chaos, duygusal etkisi ve mükemmel dünya yapısı ile okuyucuları büyüleyecek. Bu bir romanda istediğim her şeye sahip: aksiyon, şüphe, romantizm, gözyaşı yaratan sahneler ve tatlılık. Bu seriyi tüm fantezi, paranormal ve romantizm okuyucularına şiddetle tavsiye ediyorum. Ayağınızdan çekilmeye hazır olun

rodzworld

Çocuklar bayılır. "Lee The Pea" karakteriyle özdeşleşiyorlar. Ve bezelyenin neden iyi olduğunu öğrenirken gülüp gülümseyin.

rodzworld

Bu kitabı çok sevdim. Da Vinci Kodunun çizgileri boyunca, aynı derecede popüler değil.