poksunga07cf

itibaren Dannevirke, Yeni Zelanda itibaren Dannevirke, Yeni Zelanda

Okuyucu itibaren Dannevirke, Yeni Zelanda

itibaren Dannevirke, Yeni Zelanda

poksunga07cf

en yakın faulkner popüler kurguya ulaşır. Bu kitap o kadar tuhaf bir "whodonit", onu yazmaya zorlayan şeyi merak ediyorsun. yine de faulkner, hala çok fazla bölünmüş bir güneyde siyahlara sempati duyanlara ve ırk ilişkilerinin yanlış anlaşılmayan algılarına ait trajedi hakkında başka bir güçlü hikaye getiriyor.

poksunga07cf

Şu an itibariyle bu kitaptan rahatsız oluyorum. Doğal olarak başa çıkılması zor bir konu hakkında bu grafiği kitap yazmak uygun mudur? Bu kitap, kızların aynı mücadelelerden geçen biriyle ilişki kurmalarına yardımcı olmak yerine, kızların sorunlarını daha etkili bir şekilde gizlemelerine yardımcı olabilir mi? Bilmiyorum. Not; Bazen merak ediyorum ki bu (fad) yazı tarzı yazarların iyi dilbilgisini atlatmak için uygun bir yol mu? 4-25-09 Bunu biraz daha düşündüm. Belki de yazı "kötü" değil, özellikle hoşuma gitmiyor. Ve belki (patronumun dediği gibi) bu kitap mutlaka 12 yaşındakilere verilmemelidir. Belki yetişkinler okumalı, onun hakkında konuşmalı ve bundan dolayı daha farkında olmalıdır. Ve belki daha büyük çocuklar bunu okuyabilir, çünkü korkunç bir yaşam tarzı uyarısı ile o yaşam tarzı için bir kullanım kılavuzu (sorun / hastalık / vb.) Arasında ayrım yapabilirler.

poksunga07cf

Running with Scissors is shocking, tragic, and hilarious.

poksunga07cf

It is hard reading a book about terrorism and Sadham Hussein post 9-11. SO much has changed in the world and as a result severely dates this book. This book obviously makes you dislike our politicians and the political system. It also makes you wish there were real Mitch Rapp's that ALWAYS save the day in the end. This is the second Vince Flynn book I've read and as much as I like the character of Mitch (despite his continuous bad taste in women) I don't think I'll be reading anymore due to the unrealistic endings. This book read like a Batman movie.