speedo

David Benamou Benamou itibaren Finchdean, Waterlooville PO8 0BE, İngiltere itibaren Finchdean, Waterlooville PO8 0BE, İngiltere

Okuyucu David Benamou Benamou itibaren Finchdean, Waterlooville PO8 0BE, İngiltere

David Benamou Benamou itibaren Finchdean, Waterlooville PO8 0BE, İngiltere

speedo

Yazılarımda çok şık değilim. Sadece ne sevdiğimi söyleyebilirim! (Ya da sevme) Genel olarak hikayenin iyi olduğunu düşündüm. Çok eşsizdi. Jack'in anlatıcı olmasından hoşlandığımdan emin değilim. Bu günlerde kitaplarımın çoğunu sesli kitap aracılığıyla alıyorum, bu yüzden benim için anlatım daha da büyüktü. Sahip olduğum diğer tek eleştiri şudur: Annenin oğlunu tam bir fantezi dünyasına koyması gerçeğini sevmiyorum. Muhtemelen onun için bir başa çıkma mekanizması olduğunu biliyorum ama eğer çocuk "odada" doğmuş ve büyümüş olsaydı o zaman başka bir şey bilmezdi ve bunu yapmak garip bulmazdı. Onu bu fantezi dünyasına koyarak oradan çıkma umudunu tamamen bıraktı. Onu oda dışında bir hayata hazırlamamıştı. Ben de devam filmi görmek istiyorum. İlk kurtarmadan, gerçek dünyanın şokundan ve onlara dikkat çekildikten sonra ne oldu?

speedo

Sixth book in the No. 1 Ladies' Detective Agency Series.

speedo

i'm a dork! loved this book. it's psychological- explains why humans generally suck at predicting their own futures and therefore make themselves unhappy. it's not a self-help, just explains human quirks. it even tells you how not to make this mistake, but we all will continue to do it anyway.