xlee14

Bob Lee Lee itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Bob Lee Lee itibaren Texas

Bob Lee Lee itibaren Texas

xlee14

Biraz romantizm + Biraz macera = Hafif, temiz eğlence!

xlee14

“Filmin karanlığından aydınlık güneş ışığına çıktığımda, aklımda sadece iki şey vardı: Paul Newman ve eve binmek.” Ah, dostum. Bu kitap çok garip! (Ve dürüst olacağım: Hala "Altın kal ..." de bir korkak gibi ağlamam benim için zor.)

xlee14

Bu kitabı anlamak için incil'i iyi tanımanız gerekir. Yani ... İncil'i oku ve sonra bu kitabı oku! Göz ardı ettiğiniz veya kabul ettiğiniz ve yazdığı zamanın miyogenizmi ile devam ettiğiniz sürece bu şaşırtıcı.

xlee14

Çoğunlukla bunu seviyorum, çünkü yayınlanmadan önceki yaz Jim Bell'le birlikte çalıştım ve bu görüntülerin çoğunu çok yakından tanıdım. Opportunity'den spektral verilere dayanan toprak bileşimi üzerine bir çalışma yapıyordum. Linux, IDL ve diğer temel bilgisayar konularında topraktan çok daha fazla şey öğrendim, ama çok güzel resimlere baktım. Çoğu bu kitapta. Ve Jim Bell harika biri. Kopyam imzalandı: "Lisa için - Uzay bilimi konusundaki tüm coşkunuz için şükran ile! Mars Rocks - manzarasının tadını çıkarın! --Jim"

xlee14

Bu iş için verdiğim bir emir ile geldi. Aynı zamanda masamda, yapmam için fazla bir şey olmadığında alıp okurum.

xlee14

Tür fantezi romantizmidir, çünkü iki erkek arasındaki aşk hikayesini anlatır, ancak aynı zamanda (garip bir şekilde!) Vampirler yer alır! Yazar yetişkin kitapları yazmasına rağmen, bence bu tamamen ergen bir hedef için düşünülmüş. Kitapların kendileri okumak için güzel ve hafif, kesinlikle aşağıdakileri okuyacağım, ama bu harika şey değiller, kesinlikle Alacakaranlık ve Harry Potter destanıyla karşılaştırılamazlar. İlk kitapta hikayeyi ezici ve kıvrımlarla dolduran gizem atmosferi için bir nokta, neredeyse sonuna kadar hikayede rollerin nasıl atandığı açık değil. Çok ileri gitmeyen tek şey, kitapların Stephenie Meyer'ın Alacakaranlık efsanesi, JK Rowling'in Harry Potter efsanesi, Lisa J. Smith'in The Vampire Diaries ve küçük bir Dedikoducu Kızı arasında bir haç gibi görünmesi. !!! Görünüşe göre yazarlar son zamanlarda birbirlerini becerdiler! Bence ikinci cilt daha fazlasını hak ediyor. Kısacası, hafif, hızlı ve romantik bir okuma arıyorsanız, onları tavsiye ederim!

xlee14

Bu kitap şu ana kadar dizideki en heyecan verici kitap oldu. Karakterlerin birçoğu farklı bir ışıkta gösterildi ve hepsi her birinin içinde biraz iyi ve kötü olduğunu kanıtlamaya başladı, bu da çok ilginç ilişkiler kuruyor. Yazar beklenmedik olaylarla ve ölümlerle sizi ayakta tutuyor. Kesinlikle bir sayfa çevirici!

xlee14

** spoiler uyarısı ** Bu kitap tuhaftı! Merlin hakkında bir kitap, Altın Polar şöhretli Jason ile açılır ve anneleri Medea tarafından öldürülen iki ölü oğlu için kederle intihar girişiminde bulunur. Ha? 700 yıl ileri gidip Merlin'in Argonauts'tan biri olduğu ve Medea'nın Jason'ın oğullarını daha önce öldürmediğini keşfettiği ortaya çıktı - aslında şu anda hayattalar, yaşamış olsalar bile yüzlerce yıl ölmeliler yaşlılığa. Jason da ölmedi - bir iblis perili gölün dibinde yarı ölü, korudu ve gemisinin Ruhu Argo tarafından tamamen ölmesini engelledi. Merlin her ikisini de gölün dibinden getirir ve onları tam hayata döndürür. Yeni Argonauts, Hera'dan ziyade orman tanrıçası taşıyan yenilenmiş bir Argo ve yapağıdan sadece Jason ve Merlin kalan yeni Argonauts ile başlar. Bu kez Jason oğullarını arıyor, ancak Argo'nun yolculuğu öncekiler kadar uzun ve zor olduğunu kanıtlıyor ve kitabın sonu geldiğinde hikaye bitmedi - gerçekten de iki cilt daha var. Hikaye esas olarak Pagan Keltlerinin topraklarında ve zamanında geçiyor ve asla daha ikna edici bir çağrışımla karşılaşmadım; yine de bir sürpriz değil - Mythago kitaplarının yazarından bekleneceği gibi - ve İngiltere'de yeni Argonotlardan biri olan Ghost Arrt tarafından bilinen devasa bir Mythago Wood olduğu ortaya çıkıyor. Merlin, ilgi çekici bir geçmişe sahip ilgi çekici bir karakterdir. Dünyadaki doğal sihire hakim olması, kemiklerine yazılan takılardan gelir ve hikayesi (kendisine ilk kişide söyler) gariptir. Bitirmek için çok hevesliyim.

xlee14

Funny, wise and fabulous. I'm a big fan.