filipepinheiro12

Filipe Pinheiro Pinheiro itibaren Bilek Köyü, 72240 Bilek Köyü/Beşiri/Batman, Türkiye itibaren Bilek Köyü, 72240 Bilek Köyü/Beşiri/Batman, Türkiye

Okuyucu Filipe Pinheiro Pinheiro itibaren Bilek Köyü, 72240 Bilek Köyü/Beşiri/Batman, Türkiye

Filipe Pinheiro Pinheiro itibaren Bilek Köyü, 72240 Bilek Köyü/Beşiri/Batman, Türkiye

filipepinheiro12

Vlad, Duygusal Kişiyi tanımlar. A.K.A emo.

filipepinheiro12

Aşık olma olasılığını ortadan kaldırmak için 18 yaşına geldiğinde herkesin beyin ameliyatı geçirdiği ilginç bir genç yetişkin distopyası (bu arada çok sayıda başka duyguları köreltir.) Kitabı beğendim, ancak dünyanın hepsi bu kadar değildi iyi düşünülmüş, yazar ilerledikçe bunun bitlerini yapmış olabilir ve bu bitlerin mutlaka birlikte iyi bir şekilde birbirine geçmemiş olması gibi. Örneğin, hükümet din ve bilimi çok fazla birleştiriyor görünüyordu, ancak yazarın bu kararının kitapta gerçek bir anlamı olup olmadığı belli değildi. Ama yine de eğlenceli bir okuma kendinizi "Hayır, distopinin bu kısmı mantıklı değil.

filipepinheiro12

Despite reading the summary, I had no idea the book would be like that. Good and SAD.

filipepinheiro12

This book is very confusing, and until the end, I didn't understand a lot of what was happening. I was tempted to put it down because I was so confused, but stayed with it, hoping it would make more sense near the end, which thankfully it did.