aspheriaaa

Tom Smith Smith itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Tom Smith Smith itibaren Texas

Tom Smith Smith itibaren Texas

aspheriaaa

Tipik bir John Green kitabıydı. Buradaki canlı ders o kadar da güçlü değildi, ancak kitaptaki bazı şeylerin sonunda neden tıklandığını açıklamak yeterliydi. Collin ve Hassan arasındaki dostluk ilgi çekiciydi ve canlandırıyordu ama Alaska ya da Kağıt Kasabaları Aramak gibi onlar için beni pek umursamadı. Genel olarak, John'un eserleri boyunca sürekli bir şey, en sevdiği kitap Çavdar'daki Catcher (benim kitabım olmasa da) sürekli geri geliyor. Yazarın Yıldızlarımızdaki fayda ne gibi yeni unsurlar ısırdığını merak ediyorum. Umarım eskisini sallar ve yeni bir şey getirir.

aspheriaaa

Dedelerini öğrenen erkek ve kız kardeşlerin bu hikayesi, çoğu tehlikeli olan muhteşem yaratıklar için bir sığınağın bakıcılarıdır. Çocuklar öğreniyorlar, zorluklarla karşılaşıyorlar, hatalar yapıyorlar ve büyüyorlar - ve hayatlarının zamanını alıyorlar. Harika bir çocuk okuyor - içimdeki çocuk için, en azından. Bir sonraki 2 filmi izleyeceğim.

aspheriaaa

Blue Skies'i sevdim. Hank mükemmel bir kovboy. Her kadının kovboy olmasını istediği şey. Onurlu, kibar, sadık, resmi yakaladın. Ve Carly, ona da aşık olmana yardım edemezsin.

aspheriaaa

Bu kitaptaki tek bir karakteri sevmeye zorlandım. Anne ve üvey babası dayanılmazdı, ama Frances daha iyi değildi. Bu kitabın beni neden yanlış kullandığını bilmiyorum, ama hoşuma gitmedi.

aspheriaaa

İyi yazılmış ve büyüleyici bir hikaye - iç karartıcı olabilir, ancak Bayan Walls, temposunu iyice tutmayı başarır.

aspheriaaa

Kathleen E. Woodiwiss'in tüm kitaplarını seviyorum! Yazılarında çok açıklayıcı. Her şeyi ayrıntılı olarak açıklıyor ve tüm kitap için her sahneyi hayal edebiliyorum.

aspheriaaa

Resmi olarak o bok için çok yaşlıyım. Ancak filmi izledim ve film güzel ve neredeyse kelimenin tam anlamıyla çekildi, bu yüzden kitabı dinlemek benim için acı verici oldu.

aspheriaaa

For lovers of Leroux's book and/or the musical, this is a must-read. Sensual, well-written, beautiful, and unique.