parthahir

Parth Ahir Ahir itibaren Kon Kaeo, Khlong Khuean District, Chachoengsao, Tayland itibaren Kon Kaeo, Khlong Khuean District, Chachoengsao, Tayland

Okuyucu Parth Ahir Ahir itibaren Kon Kaeo, Khlong Khuean District, Chachoengsao, Tayland

Parth Ahir Ahir itibaren Kon Kaeo, Khlong Khuean District, Chachoengsao, Tayland

parthahir

Bu kitabı 3,5 yıldız verirdim. Gizemli bir okuyucu değilim ama bu kitaptan zevk aldım; belki de çünkü hikaye gizem etrafında dönmez. CD'deki kitabı dinledim ve oyuncu performansından zevk aldım.

parthahir

George R. Martin Martin yine yaptı! Yanlışlıkla bu kitabı yağmura ya da küvete düşürdüm ve çok kalın olduğu için kuruması için iki hafta beklemek zorunda kaldım. O kadar kızdım ki, aylarca okumaktan vazgeçtim ve birkaç hafta öncesine kadar geri almadım. Bu kitap tüm hayatım boyunca nerede oldu ?! Tabii ki, Martin kan, adalet, düğünler, intikam, karşılıksız sevgi ve onur dolu harika bir hikaye hazırlarken ilgi veya komplo yoktur. Daenerys'in hikaye çizgisinin bu kitapta en sevdiğim şey olduğunu söylemeliydim. Gerisini sevmediğim anlamına gelmez, çünkü seçmek çok zor! Kendine bir iyilik yap ve bu kitap serisine gir. En azından bu ürkütücü HBO sürümünü inceleyin, ASS hikayesini tekmeleyin. Bir sonrakine arasında küçük bir mola vereceğim. Aile üyelerimin çoğu, yayımlanan 5'in dizisinde bu kitabı en sevdikleri gibi buldu. “Yaptığı şeyleri neden yaptığını anlıyorsun, ama yine de ondan nefret ediyorsun ve ondan nefret ediyorsun”, duyduğum birkaç kitap için sakladığım şey. Bu, şimdiye kadar okuyabildiğim en iyi kitap serilerinden biri! Tam orada Orson Scott Kartlı Ender'in Oyun serisi ve JK Rowling'in HP serisi. Beş yıldız hak edilenden daha fazlaydı.

parthahir

Bu kitap Amazon müşterilerinden harika yorumlar getirmiyor ama çok keyif aldım. San Francisco'da beni ilgilendiren tohumlu yeraltı yerlerinde. Bazı tuhaf insanlar hakkında garip bir hikaye.