miguelcl

Miguel Colmenares Colmenares itibaren Ndavaya, Kenya itibaren Ndavaya, Kenya

Okuyucu Miguel Colmenares Colmenares itibaren Ndavaya, Kenya

Miguel Colmenares Colmenares itibaren Ndavaya, Kenya

miguelcl

Berenstain Ayıları'nın ve Kötü Alışkanlığın büyük bir hayranıydım, bu gerçekten hayatımı değiştirdi ve öfkeli Kahraman bağımlılığımı tekmelememe neden olan itici güçtü. Berenstain Bears Hug ve Make Up okumayı bırakıyorum çünkü böyle bir ağır okumayı kaldırabilir miyim bilmiyorum. Şu anda hayatımda affedilmeye yer var mı emin değilim.

miguelcl

Sanırım korkunç aksan olmasaydı bu kitabı iki kat daha fazla (4 yıldız) isterdi. Bu beni deli etti. Ailem bu bölgeden geliyor ve nasıl konuşuyorlarsa da, sinirlerimi giyer ve beni bir kitapta tüketir. Bence sevimli cazip ifadeler ve sadece belirli kelimeler bize bir fikir vermek için kullanıldıysa, güneyliğinin havasını edinirdik. Bunun yerine sadece kulaklarımı takmak istiyorum (ya da gözlerimi çıkardım).

miguelcl

Ben sadece bu kitapları seviyorum. Artık gizemde ne olduğu umurumda bile değil. Karakter büyümesi ve dünyasında biraz daha fazla zaman geçirmek hakkında daha fazla. Bunu söyleyerek Havva'nın kaptanlarına bar getirmesi ve bir aile kurması için zamanının geldiğini düşünüyorum. Bence hayatında bu noktaya gelebileceğini söyledi. Harika bir yolculuktu.

miguelcl

Bu kitabın en iyi yanı, ne kadar az şey söylenmesi ve okuyucunun hayal gücüne ve içgörüsüne ne kadar kaldığıdır. Filmin nasıl yapıldığını merak etmemi sağlıyor. Bilim-kurgu kitabı için garip olduğunu düşündüğüm çok advaita notuyla sona erdi.

miguelcl

Annemin bir süre sonra, okuduktan hemen sonra okuduğunu hatırlıyorum ve bu inanılmaz adamlar ve hayatta kalanlar hakkında bir süre için kızdı. Kendimi okumam biraz zaman aldı, ama kendimi bu adamların bu korkunç sıkıntıdan kurtulmaya nasıl istekli olduklarını, insanların ne kadar uzun süre aynı kıyafetleri giyebileceğini (yıl, görünüşe göre), ne kadar sefil olacağı konusunda öfkeli olduğumu öğrendim. saçlarını döken ve etrafınızda çürüyen bir ren geyiği uyku tulumunda bir yıl boyunca uyumak, fok ve penguenlerle yaşamak nasıl olurdu ... inanılmaz bir hikaye. resimler harika. Bu beni Shackleton'un kitabı olan Güney ve belki de hayatta kalanların hesaplarından bazılarını okumak istememi sağlıyor.

miguelcl

Harika keyifli bir okuma. Harika karakterler Bir yazarın kronolojik sıradan çıkan şeyleri harika bir son haline getirmesini seviyorum.

miguelcl

Bu kitabın IRA kaçakçısı tarafından rehin alınan zengin, orta yaşlı bir dulun hayatını keşfederek İrlanda sorununun özünü yakaladığını sanıyordum.

miguelcl

Lynne Truss'u seviyorum. Sıcak çay içerken, bugünkü başarısız dilbilgisi ve davranış tarzını arttıran hoş bir tine sahip olacağımızı hayal ediyorum. Kitapları sadece benimle rezonansa geçti. Bu konuda özellikle internet ile ilgili bölüme düşkünüm, aslında Arthur'un üzerimden geldiği sırada yüksek sesle gülmekten keyif aldım. Bu, kutsal kestirmeyi korumak için genellikle sessiz bir kıkırdama tutabileceğim bir şey. Ama bu kitapla yapamadım. İnsanların Bayan Truss ve benimle geleneksel ahlakın düşüşü ve düşüşü konusunda hemfikir olmadıklarını biliyorum, ama bu çok kötü. Çoğunlukla, çünkü bu harika bir ardışık kitaptan zevk almayacağınız anlamına gelir.

miguelcl

Bu kitap, Grinnell Koleji'nde öğretilen Varoluşçuluk Felsefesi için okumak zorundaydı. Sartre'ın sergilenmesi, Sartre'ın kendisi tarafından okuduğumuz her şeyden çok daha açıktı ve Marcel'in ontolojiye genel yaklaşımı, Kierkegaard okumamızla birlikte, bir Hıristiyan olmak için deli ya da aptal olmaya ihtiyaç duymadığına dair artan bir anlayışa katkıda bulundu.

miguelcl

2007'de okundu

miguelcl

500 krallık serisinin ikincisinden daha iyi (iyi bir şövalye) Lackey'in diğer kitaplarından daha iyi değil. Eğlenceli, ama zor değil.

miguelcl

Sağlık hizmetleri son derece zor bir durumda ve bu kitap, konulara odaklanmamız gereken nokta hakkında bir dizi harika nokta getiriyor. Hedef kitle temel olarak diğer sağlık kuruluşlarıdır, bu nedenle sağlık hizmetlerinde çalışmazsanız bazı istatistik ve hikayeleri endişe verici bulabilirsiniz. Yazarlar büyük puanlar veriyor ve umarım bu kitap, odağı kalite iyileştirmesi ve daha iyi hizmet sunumu yerine genel maliyet azaltmaya kaydırmaya yardımcı olacaktır. ThedaCare için yazdıkları organizasyon için çalışıyorum ve görüşlerim kuruluşumdakileri yansıtmayabilir.

miguelcl

Ben yaklaşık 11 yaşında ve bu yıl yeniden okuyuncaya kadar gerçekten önemini kavramadı zaman bu okuyun. görünüşte bariz yanılsamalar, yapay renk çizgisi, genç bir kadının kendini ve gerçeğin çöküşü hakkında güçlü bir hikaye, onun siyah olduğunu keşfeder ve Amerikan iç savaşı sırasında bir tür bireysel kimliğe ulaşmak için savaşır.

miguelcl

June Cross's story was heartbreaking, but so was her mother's. There's a powerful lesson to be learned from this book about the ramifications of keeping secrets and the intense pain of shame. The book did become confusing when Cross wrote of her extended family members.

miguelcl

My all time favorite poet, and this book carries his finest works...