marcelbernat

Marcel Bernat Bernat itibaren Stejaru, Romanya itibaren Stejaru, Romanya

Okuyucu Marcel Bernat Bernat itibaren Stejaru, Romanya

Marcel Bernat Bernat itibaren Stejaru, Romanya

marcelbernat

Bloom'ta Love ile yavaş bir başlangıç yaptım ama ilk birkaç bölümü geçtikten sonra uğraştım. Bu kitap beni bir çiçekçi dükkanı açıp bir bahçe kurmamı istedi. Önceki bir gözden geçirenin belirttiği gibi, lavendar pastası / kurabiyeleri tarif etmek hoş bir dokunuş olurdu. Bu kitaptan ilham alıyorum.

marcelbernat

Bu pek çok yönden epik oldu. Bu kadınların saltanatını bu kadar detaylı bir şekilde anlatan bir yayın bulmak çok fazladır ve istila edilir. Buradaki harika bilgiler, özellikle yabancı gelinler hakkında daha az şey biliniyorsa ... Örneğin Hainault Philippa ve Navarre of Joanna, örneğin, bilginin gizlendiği Matildalardan bahsetmiyorum bile.

marcelbernat

ilgilenmiyorum

marcelbernat

Harikaydı. Gerçekten hızlı (ama harika) bir okuma. Çok ilginçti

marcelbernat

ortak nesneler için renkleri ve kelimeleri öğrenme çocuklar için iyi

marcelbernat

Bu, dizide yayınlanan ilk Kendi Macerasını Seç hikayesiydi ve şimdi ilk okuduğumda yaptığım kadar seviyorum. Ton ve hikaye iyi yapılmış ve okuduğum diğer herhangi bir gamebook kadar ustalıkla devam ediyor. Bu kitabı tekrar tekrar okumak bir zevktir ve diğer Maceralarını Seç kitaplarının çoğundan daha fazla karar içermesi, okunabilirliğini çok güzel bir şekilde arttırır. Bu mükemmel, son derece orijinal bir hikaye.

marcelbernat

Perhaps my favorite in the series. I love how the kids want to help with the resistance.

marcelbernat

For those not familiar with his work, Moorcock's Elric stories are some classic post-Tolkien British fantasy of the sword-and-sorcery variety. I've called Moorcock the British Howard, for there is something like the world of Howard's Conan in Moorcock's stories, though the heroes could not be more unalike. Moorcock was one of the big influences on the creators of D&D (along with Howard, Jack Vance, Tolkien, et al.) and I think he's worth reading for any fan of classic fantasy. Be warned though - Moorcock's Elric anticipates the antihero of modern literature quite strongly - he is far more amoral than you may be expecting . . .