bhabendra

Bhabendra Timsina Timsina itibaren Costock, Loughborough, Nottinghamshire LE12, İngiltere itibaren Costock, Loughborough, Nottinghamshire LE12, İngiltere

Okuyucu Bhabendra Timsina Timsina itibaren Costock, Loughborough, Nottinghamshire LE12, İngiltere

Bhabendra Timsina Timsina itibaren Costock, Loughborough, Nottinghamshire LE12, İngiltere

bhabendra

Fitzgerald, Hunter S. Thompson Las Vegas’a adım atmadan önce Korku ve Nefret Ediyordu. Amerikan Rüyası'nın çarpık görüşü neredeyse ürettiği eserlerde bulunabilir, ancak bu kesinlikle onun magnum opusudur. The Great Gatsby, Amerikan Toplumunun gerilemesini hem işaret etmeyi hem de dönüşen yeni değerleri savunmayı başarıyor. Kükreyen yirmili hararetli bir şekilde doğru bir tasviri var ve okuyucuyu merak ederek bırakıyor: "ne kadar değişti?"

bhabendra

Aslında çok kısa ama ... çok kısa olsa da asla bitmedim! Ama ilginç bir hikaye.

bhabendra

Okuduğum baskı, sadece Brezilya ormanında sonsuza dek sıkışmış fakir Tony'yi düşünmek için bana işkence yaptığı için gerçek sondan daha çok sevdiğim alternatif bir son içeriyordu.

bhabendra

Askerlerle ilgilenen hemşire Clara Barton'u öğrendim. Sarf malzemeleri için kendi parasını bile kullandı. 1881'de Kızıl Haç'ın kurucusuydu. Yaralı askerleri kurtarmak için savaş alanının ortasına koştuğu için "Savaş Alanının Meleği" olarak biliniyordu.

bhabendra

Benim favori kitaplarımdan biri! Güldüm ve ağladım. Herkes, kitabın sizi götürdüğü yolculuğun bölümleriyle bağlantı kurabilir. Çok aydınlatıcı.

bhabendra

Kadınlarını büyüten kadınlarla ilgili tüm bu dokunaklı, komik, saygısız hikayeleri sevdim.

bhabendra

I'm kind of stuck on chapter 13. I don't really want to "spoil" the plot of a hundred so novels just to get to the end of this book. But the first twelve chapters were pretty interesting.