stillioo

Kirill Skvortsov Skvortsov itibaren Ranohira, Madagaskar itibaren Ranohira, Madagaskar

Okuyucu Kirill Skvortsov Skvortsov itibaren Ranohira, Madagaskar

Kirill Skvortsov Skvortsov itibaren Ranohira, Madagaskar

stillioo

Feed, bugün bulunduğumuz yerden çok uzak değildi. İnsanlar zaten satın almalar için bilgisayar tarafından oluşturulan önerilere güveniyor, bazı insanlar her zaman kafasında internete sahip olmak için öldürüyorlardı ve SchoolTM'un, hayat nasıl etkili bir şekilde alışveriş yapılacağını bilir. Kitabın eleştirisine gelince, bir tür hiçliğe sürüklenen birkaç alt parsel vardı. Ayrıca, anlatım ilk kişide birkaç yeni argo kelime ve kelime kullanımı ile ilkel İngilizce kullanan biri tarafından verildi. Hem dilimizin daha renkli kısımları olmadan dünyanın ne kadar kasvetli olacağını hem de zaman zaman biraz sinir bozucu olacağını göstermede etkili oldu. Genellikle okumaya değer - umarım hepimiz için bir uyarı olarak hizmet edecek olası bir senaryo ile hızlı bir yolculuk.

stillioo

Bu inanılmaz bir kitaptı, takip edilmesi zor olacağından biraz endişeliydim ama Not Defteri'ni takip etmek gerçekten kolaydı. kısa bir hikaye ama çok güçlü, içten içe sevgi ve kayıp hikayesi. bu kitabı tüm Notebook Sparks hayranlarına ve hayranlarına tavsiye ederim =) x

stillioo

Genç olarak çok fazla bilim kurgu okudum ama son yıllarda bu türden çok kuruyordum. Littlefield, Aftertime'da gerçekleşen olağanüstü yeniden doğuşuyla beni geri çekti. Görünüşe göre bazı büyük felaket dünyayı sonlandırdığımızda dünyaya bir son getirdi ve ölümsüz insan grupları kendilerini kamplarda, bazıları kendi seçimlerinde, bazıları da yeniden inşa edenlerle, daha önce olduğu gibi bir hayat yapmaya çalışan bir grup olarak yaşıyor mümkün, ama Dor için bana yeniden inşa edenler için bir damızlık olan kızı kurtarmak önemlidir. Cass eşliğinde, hayatta kalma bileşiklerini terk ederler, hastalık tarafından yıkılan bir insanlık dışı tür olan flsesh yiyen Beaters'dan kaçınmaya çalışırlar ve kurtarma girişimini çekerler. Bu kitap agaian okuyacağım ve yine gelecekteki yaşamın beyin görücü bir hikayesi olarak rafıma geri dönüyor.

stillioo

Yaoi olarak etiketlenen bu fantezi manga biraz yanıltıcı (BL bile derecelendiremem). Kardeşler arasındaki ilişki veya duygular şiddetli görünebilir, ancak benim için bu tür bir aşk gibi hissetmiyordu - Son Söz'de yer alan sevimli resimler hariç. Her zaman olduğu gibi, Tateno-sensei her şeyden biraz karışmayı başarır; aksiyon, drama, aşk / nefret ilişkisi sorunları, muhteşem karakterler ve illüstrasyonlar ve eğlenceli / ilginç bir hikaye. Erkeklerin sevgisi eksikliğinden biraz hayal kırıklığına uğradım ama yine de bu manganın tadını çıkarmayı başardım; Sanırım iki kardeşim üzerimde büyüdüler, sonlarını sevdim.

stillioo

Great book. If you want to influence people, give good lessons or speeches, you should read this book.