lemonone

Lemon One One itibaren Panikata, Odisha 752102, Hindistan itibaren Panikata, Odisha 752102, Hindistan

Okuyucu Lemon One One itibaren Panikata, Odisha 752102, Hindistan

Lemon One One itibaren Panikata, Odisha 752102, Hindistan

lemonone

Bu benim en sevdiğim Amanda Hocking kitabı değildi. Arsa konsepti gerçekten harika bir fikirdi, ama her şey acele edildi. Normalde karakterleri oldukça derin, ama gerçekten Fazilet karakterlerini çok iyi tanımış gibi hissetmiyorum. Tüm tanıtım detaylarının yerinde olduğunu ve karakterlerin gerçekten gelişmeye başladığını hissettiğim zaman, Kindle'a kitapta% 80 olduğumu görmek için aşağı baktım. Sevdim ama sevmedim.

lemonone

Ben Anna'yı seviyor - Almanya'da okula giderseniz ve okulunuz kitabın iki düzine sahibi olsaydı, öğretmeniniz onu okur, yazar ve "izin verir". Ben Anna'yı seviyor (Ben Anna'yı seviyor) - Almanya'da Okula giderseniz ve Okulunuz bu kitabın iki düzine elinde ise, öğretmeniniz okumanıza, yazmanıza ve tartışmanıza "izin verir".

lemonone

Sevdim ama okuyucuyu biraz karanlıkta gittiği yön hakkında bıraktıklarını hissettim. Beni daha fazlasını istemekten daha sinirli bıraktı.

lemonone

Çalışılmayan zor bir dilde yazılmış olan Çek şiiri, İngilizce konuşulan dünyada çok az temsil edilmektedir. Bunun nedeni, büyük ya da önemli Çek şairlerinin olmaması ya da şiirlerinin dünyanın geri kalanından çok farklı olması değildir - Çek şiirleri, dünyanın geri kalanının edebi hareketlerini takip etme eğilimindeydi, bir Beat hareketi vardı ve Örneğin Parnalıların Çekçe versiyonu. Bu nedenle, bu kitap sadece iyi bir okuma değil gerekli bir kitaptır. Örnek, ortaçağ dini şiirlerinden ve hicivsel baladlardan savaş sonrası şiir örneklerine kadar uzanmaktadır. Daha modern şiiri tercih ederdim, koleksiyon 20. yüzyıla ulaştığında biraz kıt olur. Ayrıca, editör daha fazla madde içeren çalışmalar yerine daha hafif il ve dini şiirleri tercih ediyor gibiydi. Kitap iki dilli ve iki dilli şiir kitapları yapmayacağı gibi, kendi varlığı için özür dileyerek başlar. Editör, çoğu yerde ayet çevirisi yapmayı tercih etmiştir. İleri, çevirilerle ilgili bu İtalyanca sözünü içeriyor: şiir bir kadın gibi, çirkin ve sadık ya da güzel ve sadakatsiz olabilir. Ayet çevirilerinin gerçekten yazacakları bir şey olmadığını görünce, hem çirkin hem de sadakatsiz kaldık. Bu antolojinin en büyük kusuru. Bununla birlikte, orijinal ayetlerin zarafeti hala parlamayı başarıyor. Özellikle on dokuzuncu yüzyılın karanlık veya gözden kaçan Avrupa şiiriyle ilgilenen herkes için bunu öneririm. Daha çağdaş şiirler arayan okuyucular bunu sadece bir basamak taşı olarak görecekler, ancak yine de Çek şiirinin tarihini anlamak için çok önemli ve kapsamlı bir temel bulacaklar.

lemonone

Şaşırtıcı değil, ırkçı profil kurbanları için pratik tavsiyelerde bulunan vinyetlerin biraz büyüleyici bir listesi.

lemonone

Farklılıklara odaklanmak yerine dünya dinleri arasındaki ortaklıkları gösterir

lemonone

Loved. Her first two books just had me hooked. So. Frickin. Funny.

lemonone

It takes a lot for me to give 5 stars to a book but I feel like this book changed my life. What an amazing example Immaculee is of forgiveness, love, faith, and positive thinking. I am so glad that I read this book and hope to return to the lessons I learned from it often!

lemonone

I love Dorothy Sayer's mysteries. While this is not one of my favorites, it is still a very good read.