badrbellamine

Badr El Fahim El Fahim itibaren Cormier, Haiti itibaren Cormier, Haiti

Okuyucu Badr El Fahim El Fahim itibaren Cormier, Haiti

Badr El Fahim El Fahim itibaren Cormier, Haiti

badrbellamine

James Patterson kitabını ilk defa dinliyorum. İki anlatıcı var, biri muhteşem olan Andre Braugher! Ses efektleri, evet, harika ve anlatıcılar beni hikayenin içine soktu. Bu ses sürümü benzer bir Patterson hikayesi daha çekiciliği verdi!

badrbellamine

Bu kitabın tam olarak ne olduğunu bildiğinden emin değilim. Yaş, gerilim, okul öncesi travması, baba / kız benzemesi. Bir şekilde, hikaye tonu Mavi karakterine uyuyor. Dünyadaki yeri ve rolünün ne olduğundan tam olarak emin değil. Sonunda kobayı takdir ettim, bize olanların olabileceği ya da olamayacağına dair bir tat verdi. Kaynakları tekrar tekrar kullanmak benim için metni tuttu. Nesirle akar, sonra dururuz! 1840'ların politik tezi ile ilgili referans. Bazen, yazarın kendini beğenmiş bir açıklama gibi görünüyor. "Ne kadar akıllı ve iyi okunur olduğuma bak." Parti püf noktaları, romanlarda nadiren başarılıdır. Benim tek dileğim, Nightwatchmen komplosunu daha önce tome'de hazmetebilirdim. Çok önemli olmayan bitler havaya fırlatıldı, ancak asıl önemli olan son altı bölümde düştü. Çok eziciydi. Sonuçta, çok memnun oldum, ancak düzeltilmiş (ya da uzak) olabilecek birçok şey buldum.

badrbellamine

beni edebiyata yönlendiren ilk kitaplardan biri.

badrbellamine

Gerçekten etkilendim değil.

badrbellamine

A key to understanding 1st Century Roman society. The first novel. "Cena Trimalchionis" is a set piece of Latin prose and should be familiar to all students of that language. Because of the subject matter, beware of bowlderized translations--I enjoyed the Penguin edition.