theclayforest

Olivia Springle Springle itibaren Kukës ilçesi, Arnavutluk itibaren Kukës ilçesi, Arnavutluk

Okuyucu Olivia Springle Springle itibaren Kukës ilçesi, Arnavutluk

Olivia Springle Springle itibaren Kukës ilçesi, Arnavutluk

theclayforest

Söyleyeceğim tek şey, bu kitabın çok fazla eylem olduğu, bir kerede dört veya beş parselin devam ettiği ve sonuçta beni ilk başta Sookie kitaplarına çeken eylem. Kan ve cesaret ve savaş yoksa, sıkıcıdır. Yani bu eğlenceli zamanlar. Duygusal bir roller coaster. Ve diziyi okuyorsanız kesinlikle atlayabileceğiniz biri değil.

theclayforest

Alberto'nun çalışma süreciyle ilgili harika bilgiler. Yıkım ve ızdırap için dolaşan sürekli süreç ya da yaratım ve sevinç onu tüketir. Bu parça Lord, Giacometti portresini çizerken bir tür günlük tutuyor. İkisi arkadaştı ve Lord Albert hakkında daha büyük bir yayın yaptı. Bu parça sadece tamamlayıcı olabilir. Ondan öğrendiğim bir şey varsa, "her zaman bir açıklık vardır".

theclayforest

Şu anda gözden geçiremiyorum, hala şokta! ***** Tamam, şimdi uyumak için bir şansım olduğuna göre, bu kitap tarafından döşendiğimi söylemeliyim. Hard Bitten, Chicagoland Vampires Serisine harika bir ektir. Aşırı bir roller coaster yolculuğu oldu. Merit ilk kez Ethan olmadan yanında çalışıyordu. Jonah yeniden tanıtıldı ve karakterini gerçekten çok seviyorum. Mallory, Catcher, Jeff ve Büyükbaba! hepsi bu kitaba geri döndü. Neill'in kitabında yeni sorunlar ve şok edici yeni şeyler var. Kesinlikle geldiğini görmediğim şeyler. Birçok okuyucu onun sonundan memnun değil ve size gerçeği söylemek gerekirse ben de değildim. İlk başta şok oldum, sonra bu öfkeye dönüştü. Bunu nasıl yapabilirdi? Bunun olduğu bir kitabı hiç okumadım, bu yüzden tepkilerim beni şaşırttı. Kızmayı beklemiyordum. Üzgün? Evet. Şok? Tabi lan. Kızgın? HAYIR! Bir şey değil. Ama bunu düzeltmek için kolunda bir şey olduğuna güvenmek zorundayım! Chloe Neill bu kitapla bizi kasırgaya götürüyor ve BÜYÜK değişiklikler bekliyor.

theclayforest

Bunu 1980'lerde okudum, bu yüzden hafızam zayıf. Arendt'e akıllı bir çerez olduğu için hayran olduğumu hatırlıyorum. Ayrıca Eichmann'ı büyük bir makinede küçük bir çark olarak hatırlıyorum ve tüm kötülüklerin hakim olması gereken ortalamalığı (alıntı iyi) insanların hiçbir şey yapmamaları olduğunu fark ettim. "Sadece emirlere uymak."

theclayforest

Good mindless novel. Very easy read.

theclayforest

Once again he is dragged to help a governmnet agency... and additionally this books links some of the previous books... so for those of us that have read all the previous books it gives you a feel of knowing the character and how he will react... or why he does certain things...