brelizmonty

Brenda Montero Montero itibaren Bahía Solano, Choco, Kolombiya itibaren Bahía Solano, Choco, Kolombiya

Okuyucu Brenda Montero Montero itibaren Bahía Solano, Choco, Kolombiya

Brenda Montero Montero itibaren Bahía Solano, Choco, Kolombiya

brelizmonty

Yıllarca Küçük Kadınlara sahip olmasına rağmen, kitap grubumun onu alması ve okuması kararımı aldı. Başladıktan sonra, kitaba girmek benim için çok zordu, çünkü yazı çok ağır ve stil çok iyi. Ama yakında kızlara büyük yatırım yaptım ve onlardan ne olacağını bilmek istedim. Modern bir kadına en yakın şeyi temsil eden Jo, benim favorimdi. Marmee, bilgeliğinde ve kusursuzluğunda can sıkıcı bir şekilde can sıkıcıydı. Kız kardeşler bana Gurur ve Önyargı'dan Bennet kız kardeşlerini hatırlatıyor ve bu kardeş dinamikleri beni her zaman büyük bir aile için özlem duyuyor. Bunu bir daha okuyacağımı sanmıyorum ama çok memnunum.

brelizmonty

İnsan bedenleri. Ölü insan bedenleri. Bu konu genellikle her durumda en hoş sohbet konuları değildir. Ancak, yazar Mary Roach bu normal rahatsız edici konuya coşkuyla yaklaşıyor ve aynı zamanda ilgi çekici, sürükleyici, korkunç ve aynı zamanda komik olmayı başaran bir kitap yapıyor. Alex Ödülü kazanan İnsan Kadavralarının Meraklı Yaşamları kitabında okuyucular, bilim adamlarının 2000 yılı aşkın bir süredir insan kadavralarını mucizevi ve sadece garip olan çeşitli atılımlar gerçekleştirmek için nasıl kullandıklarını öğrenecekler. Fransa'nın ilk giyotinlerinin insanlığını test etmek için kullanıldı, Turin Örtüsünün gerçekliğini doğrulamak için çarmıha gerildi ve askeri mühimmatların etkinliğini belirlemek için vuruldu. Kadavralar da orijinal çarpışma testi mankenleriydi. Bu kitapta, okuyucular kendini ölüme yemenin gerçekten mümkün olup olmadığını, insan ruhunun ağırlığının ne olduğunu (bir onsun dörtte üçü) ve 19. yüzyılda kadavra hırsızlığının nasıl gelişen bir işletmeye dönüştüğünü öğrenecekler. Alaycı, darağacı mizahı kullanan Roach, okuyucuları kadavraların gerçekten “süper kahramanlar” olduğu konusunda ikna eder. Acımasız şiddete hiçbir şey hissetmeden dayanabilirler. Bu kitap bedenlerle dolu olsa da, Roach aynı zamanda insanın kadavralara tepkisine yaklaşıyor ve yaşayan bilincinde ölü oyunun rolüne duyarlı, neredeyse felsefi bir bakış sunuyor. Sert, kesinlikle bilim, adli tıp, teoloji ve elbette cesetlerle ilgilenen herhangi bir okuyucu için kaçırılmaması gereken bir kitap değildir.

brelizmonty

... sevimli, akıllı ve hızlı bir okuma. Alfabenin harfleri ile ilgili bu masal benzeri roman, karakterler arasındaki harfler şeklinde yazılmıştır.

brelizmonty

Muhteşem.

brelizmonty

Sahte bir vampir tarafından çevrilen Leigh, haydutları avlayan Lucian tarafından kurtarıldı. Bir vampir olmaya alıştıkça ve rogue'lardan saklandıkça, Argeneau klanının geri kalanıyla tanışır ve Lucian'ın taşlı dış kısmına nüfuz etmeye başlar. Bu hikayenin bire bir daha çok zamanı var ve onu son derece keyifli hale getiriyor. Değişim Lucian çok doğal ve esprili. En iyilerinden biri.

brelizmonty

İlk okuduğum kitap, çok uzun bir okumaydı. Dördüncü sınıftayken iyi bir arkadaşım olduğunu hatırladım; "Chris" okuyordu. Köşede nasıl oturduğuna dair meraklandım, gözlerini sessizce sayfa sayfa hareket ettirdim. Bu yüzden eve götürüp okuyabileceğimi sordum ve çok şükür yaptı. Bunu okuduğumda gözlerimin dışarı fırladığını hatırlıyorum. Filmi izledim ve bu da beni çok ağlattı! Ihh! Bu kitaba bayılıyorum, bu kitaba gerçekten değer vereceğim. Bunu bir gün çocuklarıma aktarmalıyım, bir gün :)

brelizmonty

The book "The voyages of Doctor Dolittle" is a great book for all readers. The ideas are stated very well. I suggested a this book to my sister and she started reading it. She got into the book that she didn't do except flip the pages until the book was over. After she finished reading it she told me that she was happy that I suggested this kind of book.