richardbroberts

Richard Roberts Roberts itibaren Beluria, West Bengal, Hindistan itibaren Beluria, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Richard Roberts Roberts itibaren Beluria, West Bengal, Hindistan

Richard Roberts Roberts itibaren Beluria, West Bengal, Hindistan

richardbroberts

Translating...

richardbroberts

Translating...

richardbroberts

Bu kitap beni başlangıçtan büyüledi. Hikaye ölüm perspektifinden anlatılıyor ve Nazi Almanya'sında geçiyor. Zusak, okumak için çok eğlenceli bulduğum figüratif dili kullanmak için bir hediyeye sahip. Bunu Michigan'da kış aylarında okudum. Karanlık, soğuk gökyüzü kitabın ruh halini arttırdı.

richardbroberts

Destansı bir yolculuk. Etiyopya, Bronx, yaşam, ölüm ve kurtuluşun inanılmaz bir açıklaması. Birçok cerrahi prosedürün derinlemesine bir tanımından bahsetmiyoruz ve Abraham Verghese bir cerrah olduğundan, bazılarının ne kadar unutulmaz olacağını hayal etmek zor değil. Üzgünüm bitti!

richardbroberts

Read this for the second time around for Genre X this month. I still like the very straightforward style and story, but I feel like there is nothing else for me this time. Even though I read Little Children way back in 2004, I feel like I remember every plot point and turn and this re-read is unexpectedly boring. I do find myself identifying more with Kathy than with Sarah which wasn't the case five years ago. I still think this is a fun read but I'm not sure this would be making a new classics list for me anytime soon. This is getting a 3.5 from me.

richardbroberts

I really, really enjoyed this book. I would recommend it to anyone.