anvos

Andrey Vostrikov Vostrikov itibaren El Hatillo, El Paso, Cesar, Kolombiya itibaren El Hatillo, El Paso, Cesar, Kolombiya

Okuyucu Andrey Vostrikov Vostrikov itibaren El Hatillo, El Paso, Cesar, Kolombiya

Andrey Vostrikov Vostrikov itibaren El Hatillo, El Paso, Cesar, Kolombiya

anvos

Normal karakterlerinden hız değiştirmenin tadını çıkardım, ama yine de beni daha fazlasını istemeye bıraktı!

anvos

Birçok insanın bu konuda karışık fikirleri olduğunu biliyorum. Mesajı tam olarak kavrayabildiğimden emin değilim. Yazar aşkı göstermek için yaptı değil mi? Yoksa insanın öz benliğini göstermek miydi? Her iki durumda da, bu konuda sevdiğim bir şey var. Mesajın çok büyük olmayabileceğini biliyorum, ancak bu kadar küçük kelimelerin karakterleri hakkında ne kadar şey söyleyebileceğinizi seviyorum. Ve şiirin (şiir olarak kabul edilir, doğru mu?) Birçok kelime veya detay kullanarak düşünmenizi nasıl sağladığını seviyorum.

anvos

İyi bir kitap, fakat hükümette farklı siyasi güçler tarafından kullanılması onu modern zamanlarda gereksiz bir propaganda parçası haline getiriyor.

anvos

This is the book that made me fall in love with Nabokov. Dreamy, poetic prose, a doomed affair, and of course, one of the slipperiest, most unreliable narrators to ever grace the page. Well, until you read Pale Fire, anyway.