oscarblasco

Oscar Blasco Blasco itibaren Borovik, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325 itibaren Borovik, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

Okuyucu Oscar Blasco Blasco itibaren Borovik, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

Oscar Blasco Blasco itibaren Borovik, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

oscarblasco

Bu kitap ilkinden daha iyi yazılmış ve daha uygulanabilir. Aynı mesaj. Düşündüğün şey ne olduğun ve ne olduğun - bu yüzden düşüncelerini değiştir. İç düşünce hayatımızın ne kadar güçlü olduğuna dair bir hatırlatma.

oscarblasco

Kitap bir bütün olarak hızlı ve ilginç bir okuma. Koleranın su suyunda olduğu teorisinin keşfini ve kabulünü kapsar ve bunu 19. yüzyılın ortalarında Londra'daki altyapı değişikliklerine, özellikle bir kanalizasyon sisteminin geliştirilmesine bağlamaya çalışır. Johnson'ın sorunları üç katlıdır. Stilistik olarak, tekrarlayıcı. Bütün paragraflar kolayca tek bir cümleye ve kitabın bazı bölümlerine daha önceki bölümleri yorumlayabilir. Ayrıca, sadece onun hakkında yazmak yerine, ne hakkında yazdığını söylemek için çok fazla zaman harcıyor. Ve tezi ya belirsiz ya da aşırı derecede yavaş. Londra'nın kanalizasyonlarının gelişiminin sudaki kolera teorisinden kaynaklandığını iddia etmek istiyor gibi görünüyor. Ancak yaptığı dava, özellikle kanalizasyon sisteminin çoğu insan su kayağı teorisine gelmeden önce nasıl yerinde olduğunu anlattığından, neden olmaktan çok tesadüflerden biridir. Özetle, büyüleyici, ama iddia ettiği gibi değil.

oscarblasco

en kötü

oscarblasco

This looks like it will be a great book to read.