emanuela_carnevale

Emanuela Carnevale Carnevale itibaren Bura Gaon No.2, Assam 784102, Hindistan itibaren Bura Gaon No.2, Assam 784102, Hindistan

Okuyucu Emanuela Carnevale Carnevale itibaren Bura Gaon No.2, Assam 784102, Hindistan

Emanuela Carnevale Carnevale itibaren Bura Gaon No.2, Assam 784102, Hindistan

emanuela_carnevale

Belki de BÜTÜN kitabı tam olarak okumadım çünkü değerlendirmek adil değil ... ben sadece üzerinden alamadım - ki bence 1 yıldız hak ediyor

emanuela_carnevale

Bu, 2008 RUSA Seçkin Kitapları kazananlarından biriydi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

emanuela_carnevale

Margaret Cheney'in “Tesla-Man Zaman Dışı” kitabının tadını çıkarmak için bir bilim uzmanı, Tesla grubu veya elektrik mühendisi olmanız gerekmediğini söyleyerek başlayayım. Bayan Cheney, okuyucuyu Genç Tesla, böylece okuyucunun daha sonraki Tesla tuhaflıklarını ve tuhaflıklarını anlamasını sağlar. Kitap, Tesla’nın yaratıcı zihnini keşfetmenin ötesinde bir odağa sahip; sonuç olarak, okuyucu Tesla'nın çalışması ve oynaması gibi tarihe benzersiz bir bakış ve keşifler dünyasına sahiptir.

emanuela_carnevale

I imagine L&L gets higher ratings from expectant parents than practicing ones. The basic concept makes great sense to me: rather than being either a helicopter parent who always rescues their kids from the consequences of their actions or a drill sergeant parent who removes choice from the child, a consultant parent uses love and logic to raise children who are decision-makers. These parents ask lots of questions, pose choices, and make empathetic observations, but do not get pulled into control battles with their kids by threats, orders or inconsistent enforcement or illogical consequences. I guess I'm just curious about this approach in practice. Easier said than done.