nataliabilska

Natalia Bilska Bilska itibaren Oaky Creek QLD 4285, Avustralya itibaren Oaky Creek QLD 4285, Avustralya

Okuyucu Natalia Bilska Bilska itibaren Oaky Creek QLD 4285, Avustralya

Natalia Bilska Bilska itibaren Oaky Creek QLD 4285, Avustralya

nataliabilska

İlk önce çok eğlenceli bir dizi doğaüstü macera kitabı. Doğaüstü, Buffy veya Angel gibi TV şovlarına benzer şekilde, daha sert bir kenar ve daha mitolojik bir bükülme ile, hikaye, kendisiyle tarif edilen "yarı canavar" melez olan Cal Leandros'un bakış açısıyla anlatılıyor. kardeşi Niko, çocukluğundan beri korkunç mirasından kaçıyor. İlk roman, ikisinin Cal'ın insan olmayan akrabalarıyla - efsanenin elflerinin temeli olan öldürücü, diğer boyutlu yaratıklardan oluşan bir ırkla - yeni memleketleri New York'ta nasıl yakalandıklarının hikayesini anlatıyor. Kent. Kitap, Cal'ın alaycı zekası, akıllı dünya inşası, çok güzel bir bükülme ve sağlıklı bir gençlik öfkesi dozu ile taşınan kabzaya yazılmıştır. Yazının tek gerçek eksikliği, karakterin ifade dönüşlerinin atlı karıncaya dönüşme biçimidir. Yazar, bu mecaz için çok uzun bir uzanır, Chandleresque gözlemini yapmak için biraz fazla zaman alır ve karakteristik özlü karakter Niko'nın herhangi bir şey olabileceğini düşünür. Sonuç, etkileşimlerinde gerçek insanlardan biraz daha fazlasını söyleyen ve yapan karakterlerdir, ancak işte mizah ve hayal gücü duygusu bu eksikliği telafi eder. Kentsel fantezi veya canavar avcıları hakkında hikayeler kazarsanız, bu kitap sizin için. Büyük modern hamuru kurgu.

nataliabilska

Bunu Sammi için gönderiyorum ... ama diğerleri görebildiğinden .. Henüz almadıysanız .. DO IT.

nataliabilska

Fascinating book about the building of the Brooklyn Bridge. I got lost a little bit in the detail that David McCullough tends to write in, but for the most part an incredible story. I especially loved the part where he talks about when the workers were digging their way down to the bed rock in the river. At the time people didn't understand the effects of compressed air on the human body, and when the workers came up they would experience the pains of the bends. Nobody could really put their finger on what was happening. Just so interesting to read how they tried to deal with it and the ideas behind what was happening. Truly amazing to read about the concept and building of such a landmark.

nataliabilska

I got bogged down with the abrupt writing style and instantaneous change of subject. But it is a great learning tool for living in those times.

nataliabilska

this is a well-organized, informative book on herbalism and herbal remedies for common ailments. there are sections on chinese herbal tea remedies as well as an index of every possible illness imaginable (i had to wiki some of them). however, the editing/grammar/spelling is atrocious, which, to a certain extent, keeps me from really trusting the information. even though he's got remedies for cancers and all sorts of infections, i would only use this book as a supplement and not a medical book.