radionhartung

Mark Hartung Hartung itibaren Chiquimula, Guatemala itibaren Chiquimula, Guatemala

Okuyucu Mark Hartung Hartung itibaren Chiquimula, Guatemala

Mark Hartung Hartung itibaren Chiquimula, Guatemala

radionhartung

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Sıradışı bir tarzı var, ama güzel yazılmış. Ölüm tarafından anlatılan öykü, Nazi Almanya'sında genç bir kızın ve hayatındaki kitap ve kelimelerin önemini anlatıyor. Kitapta Ölüm genellikle insanlığın böyle çirkinliğe ve güzelliğe sahip olabilmesinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu düşünüyor. Zusak, bu temayı Nazilerin gücüne karşı iyi, cesur karakterlerden oluşan birliğiyle çok hareketli bir şekilde sunuyor. Kitap Genç Yetişkin kurgu olarak kabul edilir, ancak kesinlikle yetişkinlerin zevk alacağı bir şeydir.

radionhartung

Ne harika bir ilk paragraf: "Bu adil mi? Evinizi Salthill-on-Hudson'da bırakıp dördüncü Temmuz'da bir yemek pişirmek için (gerçekten kabul etmek istemediğiniz, ancak bir şekilde kabul ettiğiniz bir davet) ve geri dönüş günleri sonra peynirli bir cenaze urnu içinde küller gibi: kemik parçaları ve cips ve kaba cesur tozu, kendi bahçenizin ufalanan toprakta dökülecek, dağılacak ve tırmıklanacak. Yabani otlar için gübre. " Bu kitap, JCO için alışılmadık bir "keyifli çizgi roman" olarak lanse edildi ve beni buna çekti. Onu koyarak zor bir zaman geçirdim ama ne zaman söylendi ve bitti, ben kesinlikle bir romantizm (başlık) veya komik (değerlendirme) demezdim. Sadece 3 yıldız veriyorum çünkü karakterlerden hiç hoşlanmıyordum ve ölen, ana karakter, etrafındaki herkese tutunan hipnotik esrarı anlamakta zorlandım. İkinci paragraf "gizem adamı 'Adam Berendt ile ne yapmalı" ile biter, bu yüzden kitabın kimden geldiğini, nereden geldiğini ve motive olan şeyin çözülmesini düşündüğümü sanmıyorum. çeşitli eylemleri. Bunun yerine, üzerlerindeki etkisine dayanarak çirkin eylemlere motive edilmiş çeşitli karakterlerin üst düzey duygusal tepkilerini okudum. Onu anlamadan, onları anlayamıyorum. Ama yine de iyi bir okuma, beklediğim ve geriye baktığımda değil, eksik görünüyor.

radionhartung

Genç vampir romanları gittikçe bu oldukça iyi. Çok sayıda arsa ve iyi detaylar. Karakterlerin maddeye sahip olduğunu hissettim. Bu serinin geri kalanına bakacağım.

radionhartung

** spoiler alert ** this has to be my second favorite Kenyon book. i loved the story line and i'm so glad that the jerk boyfriend got his. it is one of the sweetest love story.