bobsmith101

Bob Smith Smith itibaren Duta, Zambiya itibaren Duta, Zambiya

Okuyucu Bob Smith Smith itibaren Duta, Zambiya

Bob Smith Smith itibaren Duta, Zambiya

bobsmith101

Aslında Beth Moore hakkında çok şüpheliydim, çünkü çok popüler ve çok fazla kitabı var. Ayrıca, tarzı çok giden ve coşkulu, mesajı duymak için geçebileceğimden emin değildim. Ama yanılmışım! İlk başta çizdiği birçok nokta üzerinde bazı kutsal yazı çalışmaları yaptım ve kutsal kitabın bu çalışma kitabında sunulma şeklinin doğru olduğuna daha fazla güven kazandım. Bunun ötesinde, çalışma bana kendi başıma daha derinlere inmeme ilham vermeye devam ediyor. Bu İncil çalışması sırasında her oturuşta çok şey öğrenmeye başladım. Kutsal Ruh'un meyveleri ve genel olarak Kutsal Ruh'un doğası, günlük hayatımdaki anlamı ve daha fazlası hakkında çok şey öğrendim. Tanrı hakkında daha çok şey öğreniyorum ve onu daha da çok seviyorum. İşte mesele bu! Ayrıca yeni kutsal metinler bulmak için İncil'den çılgın gibi geçmesini sağlamayı seviyorum. Bu eserde İncil'de gezinmeye daha aşina oluyorum. Bunların sadece kavramlar ve bir kitap çıkarmak ve para kazanmak için yaptığı çok uzak çalışmalar olmadığını da takdir ediyorum. Bu çalışmalarla kişisel gelişiminde gerçek, Tanrı'nın Sözü ve kendi hayatında nasıl çalıştığı konusunda tutkulu ve bu hazineleri başkalarıyla paylaşma konusunda samimi görünüyor.

bobsmith101

Bryn alfa olarak yeni rolüne yerleşiyor. Genç bir çocukken Lucas, verandasında koruma isterken Bryn onu öldürmek ve paketini tehlikeye karşı savunmasız hale getirmek için zor seçimler yapmak zorunda kalır. Lucas'ı acımasız bir paket liderine geri gönderme kararıyla yaşayabilir mi yoksa paketini ve Lucas'ı güvende tutmanın bir yolunu bulabilir mi? Bryn, okumayı sevdiğim güçlü kadın liderlerden sadece biri. Zor seçimler yapar ve stil ve zarafet ile sonuçlarla ilgilenir. Bu dizideki bir sonraki kitabın çıkmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim.

bobsmith101

About a year and a half ago, I took this book into the bathroom for my daily constitutional (I wonder what James Madison called it when he pooped?) and of course, I was constrained by my rules. If you follow my reviews, I am guided, constrained and contained by my rules regarding reading. Since I read at least 3 pages of a book that's not a picture book and one I wasn't scanning, I was forced to read this book. Not a book I would pick up generally, but that's the glory of the rules. I read books that I'd never read otherwise. I figured that the writing would be better in this book, given the educated pedigree of the author. The writing was not great, but it wasn't poor either. It simply lacked much imagination (given that I had just finished "The Sound and the Fury," it was probably for the better that I wasn't reading something too difficult!). The book was straightforward, as straightforward as it could be that jumped around so very much in time). Despite the mediocrity of writing, I found myself quite involved with the main characters. Of course the ending would a weeper, and since I've been reading primarily textbooks and Wizard of Oz books (getting closer to the end of those thank goodness), I haven't had one of those ogre-face reads in a while. Stayed up migty late to finish this book too. The message of this book that I took away was don't be afraid to show your love because the one you love can disappear in an instant. And have lots of sex b/c you might get to time-travel! A fun read, but probably more for a Chicagoan on vacation.

bobsmith101

Във всяка от книгите на Хари Харисън се разказва за някаква далечна планета, на която са се преселили хора, но постепенно, както става с изолираните места, са оформили някакво специфично и уникално общество... Прочети цялото ревю: http://kaka-cuuka.com/knigi/stomaneni...