pimbu

Sebastian Sotelo Sotelo itibaren Pahladpur, Bihar 821103, Hindistan itibaren Pahladpur, Bihar 821103, Hindistan

Okuyucu Sebastian Sotelo Sotelo itibaren Pahladpur, Bihar 821103, Hindistan

Sebastian Sotelo Sotelo itibaren Pahladpur, Bihar 821103, Hindistan

pimbu

Mayo yazımı sevdiği için fazladan bir yıldız alıyor.

pimbu

Bu kitabı gençken okudum ve çok fazla alamadım, bu yüzden muhtemelen tekrar okumam gerekiyor. Sadece sevdiğimi hatırlıyorum çünkü konuşan hayvanlar vardı ve Boxer tutkal fabrikasına gönderildiğinde ağladım.

pimbu

J.R. Moehringer, NY, Manhasset'teki Dickens Bar'dan 128 adım uzakta yaşama deneyimi, aynı zamanda bir aşk hikayesi, bir yaş hikayesi ve babası aileyi terk ettikten sonra onu büyüten erkeklere bir övgüdür. JR’in renkli fahri amcalar koleksiyonu (ve gerçek bir tane) erkeksi, kaba ve kusurludur. Annesinin kardeşi Charlie Amca, diğer barmenler ve birçok müşteriyle birlikte Dickens'ta bir barmen. Dickens'ın sahibi Steve'in önderliğinde JR'yi yetişkinliğe taşıyorlar. “Bu beklenmedik alfa kardeşliği arasında özgürce dolaşırken, askerlerin ve top oyuncularının, şairlerin ve polislerin, milyonerlerin ve bahisçilerin, geceleri Steve'in barına yaslanan aktörlerin ve dolandırıcıların hikayelerini dinleyerek, aralarındaki farkların tekrar tekrar söylediklerini duydum harikaydı, ama bu kadar farklı olmalarının nedenleri hafifti. ”JR, gençlikteki cazibesini ve dil sevgisini, üniversite uygulamasında kullanmayı planladığı“ büyük kelimeler ”in keyifli listesiyle gösteriyor: geçici, kararlı, pastoral, dayanak, inimik, devin, Jesuitical, minion, eklektik, Marquis de Sod [sic:] ve estetik. Bu dürüst ve canlandırıcı anı, kelimeleri kesinlikle seven ve onları iyi kullanan biri tarafından yazılmıştır. İhale Bar da bir aşk hikayesi, ama anne ve oğul arasında. Yale'den mezun olduktan sonra JR, yardımı olmadan giremediği veya mezun olamadığı için annesini bir Yale sınıf halkasıyla hediye eder. Sonra aynı sayfada, Fuckembabe'den sempati duyduğumda kendimi zor gözyaşları ile gülerken buldum “Oğlunuz, anneme 'dedi, özellikle o walbah wallasında sploozahı başka hiç kimse gibi splitche umpty boodles, sana söylemek istiyorum. ”” Bu güzel anı, onu besleyen ihale barının en iyisini ve en kötüsünü paylaşıyor.

pimbu

These are remarkable stories of artists creating under difficult social and political circumstances. The political struggles that inspire the work range from "the Troubles" in Northern Ireland, to South Africa's fight against apartheid, to the aftermath of the Watts Rebellion(s), to anti-nuclear protest and culture clash in Australia, to war in Bosnia. Each story brings inspiring art (drama, painting, writing) into a powerful focus.