lukedavidsumner

Luke Sumner Sumner itibaren Sacramento, PA, Birleşik Devletler itibaren Sacramento, PA, Birleşik Devletler

Okuyucu Luke Sumner Sumner itibaren Sacramento, PA, Birleşik Devletler

Luke Sumner Sumner itibaren Sacramento, PA, Birleşik Devletler

lukedavidsumner

Bu, yaşamınızı ve yaşamdaki kendi deneyimlerinize nasıl baktığınızı duraklatmanızı ve öğrenmenizi sağlamak için bazı çok anlayışlı şeyler içeriyor.

lukedavidsumner

AŞK AŞK AŞK AŞK AŞK BT.! : D

lukedavidsumner

Harry Potter'la ne kadar büyük bir şey olduğunu öğrenmek isteyen kimse cevabı burada bulamaz. Ama başlaman gereken yer orası, korkarım. Çalışma şekli bu. Yaklaşık 9 yaş ve üstü çocuklara yönelik hazırlanmış bir kitaptır ve harika bir çocuk kitabının tüm özelliklerine sahiptir. Yanlış anlaşılan çocuk, kötü muamele gördü, dikkat çekici olduğunu fark etti ve hayatı aniden iyilik için değişti. Hikaye, serinin içinde yaşayacağı büyülü dünyayı ve okurların sevmek için yetiştirecekleri karakterlerin büyük bir bölümünü oluşturur. Tüm Harry Potter kitapları gibi, dizinin başlangıcına doğru, çocukların çözmesi için küçük bir gizem var ve bu da tatmin edici olmayan bir sonuca varıyor ... ama insanların Harry Potter'ı neden bu kadar sevdiklerini öğrenmek istiyorsan yinelemek. kitabı hemen cevabı bulamayabilirsiniz.

lukedavidsumner

Yepyeni Kalemler, Yepyeni Kitaplar de Groat, Diane 1: Gilbert'in öğretmeni tahtaya ne yazdı? Sınıf 2 için kurallar: Gilbert ile okula kim yürüdü? Patti ve annesi 3: Gilbert büyük çocuk okuluna gidiyordu. Lola _______ mı gidiyordu? Okul Öncesi 4: Lola neden okul için heyecanlı değildi? Gilbert'in okuluna gitmek istedi. 5: Gilbert birinci sınıf hakkında ne düşünüyor? Zor olacaktı.

lukedavidsumner

Bu kitaba giremedim. Başka bir zaman tekrar deneyeceğim.

lukedavidsumner

Bu kitabı Goodreads son hediyelerinden biriyle kazandım. Gerçekten bu hikaye zevk. Hızlı bir okuma oldu ama çok ilginç. Hemen dikkatimi çekti. Bu hediyenin alıcısı olduğum için çok mutluyum. Nicole Green'den daha fazla kitap okumak için sabırsızlanıyorum.

lukedavidsumner

4.5 stars! I loved Sarah Pekkanen's debut novel The Opposite of Me and in my opinion her second book is even better. The book went a totally different direction than I was expecting and it was just very well done. A really enjoyable quick read.