hayleigh

Hayleigh Byers Byers itibaren Manikunda, Odisha, Hindistan itibaren Manikunda, Odisha, Hindistan

Okuyucu Hayleigh Byers Byers itibaren Manikunda, Odisha, Hindistan

Hayleigh Byers Byers itibaren Manikunda, Odisha, Hindistan

hayleigh

Çok çok havalı ...

hayleigh

Yarı yoldayım. Bunu okumak için zaman ayırıyorum. Üzgünüm. Ama çok beğendim. [EDIT] Bunu beğendim çünkü Donna Tartt'a ilgi duyuyorum. Beni dava et.

hayleigh

Bu kitabı küçük parçalar halinde okumaya çalıştım, ama oturmamı ve hepsini aynı anda okumamı istedi. Evet, distopik, ama aynı zamanda bilim-kurgu-fütüristik-militarist. Birkaç ay daha dışarı çıkmayacak (ARC'li arkadaşlar için huzzah!), Bu yüzden Kasım yuvarlandığında, ellerinizi bir kopyaya almanızı tavsiye ederim. (spoileri görüntüle)

hayleigh

Tahmin edilebilir, ama bir ok okumak.

hayleigh

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım, ama içeri girmeden önce yaklaşık 100 sayfa sürdü. Üç farklı bakış açısından üç bölüme ayrılmıştır. Yazı inanılmaz (ve film neredeyse kitap kadar iyi değil). Şiddetle tavsiye edilir.

hayleigh

Tatlı bir kitap ... çok tatlı ... benim zevkime göre biraz fazla tatlı. Aslında son yarıyı gözden kaçırdım (ve evet, itiraf ediyorum, hatta gözden kaçırdım, hayrete düştüm - 5 yaşımdan beri okuduğum her hayvan hikayesinin kahramanı üzgün, tahmin edilebilir sona ulaştığında olduğu gibi ). Spencer, Iowa - hiç ziyaret etmediğim, hatta çok düşündüğüm bir yer hakkında tarih ve yorum zevk aldın.