sweetassyn

Tabatha A A itibaren Çayırbağ Belediyesi, 03210 Çayırbağ Belediyesi/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye itibaren Çayırbağ Belediyesi, 03210 Çayırbağ Belediyesi/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye

Okuyucu Tabatha A A itibaren Çayırbağ Belediyesi, 03210 Çayırbağ Belediyesi/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye

Tabatha A A itibaren Çayırbağ Belediyesi, 03210 Çayırbağ Belediyesi/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye

sweetassyn

Bu kitabın sonu beni asılı bıraktı. İşlerin çözüldüğünü hissetmedim.

sweetassyn

Güzel bir okuma. Hiçbir dramatik dram yok, ama Mansfield Park'ta ona kimin katıldığını görmek için ilgi var.

sweetassyn

Şunu söyleyeyim, Yemek, Dua, Aşktan nefret ettim. Bali-phile olarak kendimi, bu kitabın çok sevdiğim ülke üzerindeki etkisini gördüm. Rahip Ketut bugün 50'ye yakın ziyaretçiyi 25 dolara satıyor. Onun için iyi! Her neyse, bu kitabı bile almam çok isteksizdi. Ama yaptığım için memnunum. Ben, bu kitapta ana hatlarıyla verilen nedenlerin birçoğu için, evlilik karşıtıyım. Gilbert, dönem boyunca ve kültürlerde evlilik boyunca temaları açıklar. Evlilik bugün benim için tam olarak ne demek anlamına geldi? Kendi evim ve kariyerim olan eğitimli bir kadınım. Yasal olarak hayatımı başkasına adayarak ne kazanmalıyım? İstatistikler, yeni başlayanlar için birikimlerimin iyi bir kısmını kaybedeceğimi söylüyor. O zaman, eğer çocuğum varsa, evliliğimin başarılı olma şansı daha da düşecektir. Mmm, kulağa çekici geliyor değil mi? Gilbert da öyle düşünmüyor. Eğer 100, 50, cehennem, 20 yıl önce doğsaydım, evlenerek sosyal ve ekonomik olarak yararlanırdım - bugün benim için, benim için, hayatımda gerekli görünmüyor. Gilbert kararımla huzur bulmama yardım etti, zaten sahip olduğum fikirleri ve değerleri doğruladı. Çok fazla sayfa yer imi koydum, eminim zaman zaman bu kitaba geri döneceğim.

sweetassyn

Bu yazı için Dr.Fakouhi'nin Roma yararlanıcısını gösterecek yaş sınırı yoktur. albate romane ghavi nabood, ama nazoon midad adamizad chejoor mojoodie.

sweetassyn

Read for book club. Still don't understand the appeal of Jodi Picoult. Her stories are all very similar and her writing style is young adult.