guiguihenning

Guilherme Henning Henning itibaren Tayvan, 雲林縣土庫鎮崙內里 itibaren Tayvan, 雲林縣土庫鎮崙內里

Okuyucu Guilherme Henning Henning itibaren Tayvan, 雲林縣土庫鎮崙內里

Guilherme Henning Henning itibaren Tayvan, 雲林縣土庫鎮崙內里

guiguihenning

Ne ilginç ve büyüleyici bir okuma. 20. yüzyılın başlarında gelişen tüm farklı gangsterlerin hikayelerini her zaman duymuştum, ama hepsinin kabaca aynı zamanda işlediğinin farkında değildim. Burrough, tüm tarihlerini kolayca okunabilir bir şekilde dokumak için harika bir iş çıkarır. Amerikan tarihinin bu dönemine ilgi duyan biriyseniz, bu kitap mutlaka okunmalıdır.

guiguihenning

Lovecraft, tüm zamanların en iyi Amerikan korku yazarı olabilir - Poe'dan bu yana neredeyse kesinlikle en iyisi - ve bu onun en iyi hikayelerinden bazılarının bir koleksiyonudur. Buradaki ana başlık, aşağı yazarlar tarafından yapılan tüm mitolojileri ve takip hikayelerini unutan - Cthulhu'nun Çağrısıdır - psikolojik dehşetin eşsiz bir tur gücüdür. Lovecraft'ın arkeoloji, coğrafya ve kültlerin tekil bilgisi, unutulmaz kaçınılmaz ve ürpertici bir sona sahip bir ana çalışma oluşturmak için sorunsuz bir şekilde bir araya geliyor. Başka birinin kabusunda olmak gibi. Korkuyu bundan daha iyi okumazsınız. Garanti ediyorum.

guiguihenning

Kısa ve güzel. Bir sürü ilişki, iki kişinin tatlı anları ile noktalandı. Elliot ve Cade birlikte inandırıcı ve tatlılar, daha fazlasını istiyorum.