sunrise01419

Natasha Yu Yu itibaren Guillon, 58300, Fransa itibaren Guillon, 58300, Fransa

Okuyucu Natasha Yu Yu itibaren Guillon, 58300, Fransa

Natasha Yu Yu itibaren Guillon, 58300, Fransa

sunrise01419

Vay. Bu kitap hakkında nereden başlayabilirim? Sadece çok sevmediğimi söyleyelim. Çok ilginç bir konu vardı, ama benim için zevk alması neredeyse çok farklıydı. Sadece bu değildi, ama bazı parçalara yaklaşma şekli, dürüst olmak gerekirse, bazı kısımlarda hastalanmak istememi sağladı, o kadar kötüydü. Genel olarak yazım çok kötü değildi, daha çok konu ve yazarın bana bu kitabın tadını çıkarmamasını sağlayan yaklaşımı oldu. Yazı çoğunlukla harikaydı ve yazar, alternatif bölümleri yapmak ve hem Jack hem de Jill'in kafalarına girmek için harika bir iş yaptı. Ne yazık ki, Jill'in bölümleri o kadar da kötü olmasa da, Jack'in öyleydi. Bazı bölümlerde düşündüğü şeyler sadece ... çok fazlaydı. Onlardan çok zevk almadım. Genel olarak, Cycler farklı bir yaklaşımla alınmış olsaydı harika bir kitap olabilirdi ve fikir o kadar dışarıda olmasaydı, büyük olasılıkla bundan daha çok keyif alırdım.

sunrise01419

Filmi gördükten sonra kendimi Dune destanına sokmak istiyorum .... ve ne hoş bir sürpriz ... film bu kadar derin ve zengin hikayeyi onurlandırmıyor .... hiç de hayal kırıklığına uğratmadı Kendinizi evrimsel düşüncenin kıvrımlarında ve kahramanın felsefesinde bulmak biraz zor olsa bile bir seferde okuduğum 2 ilk cilt .... Kesinlikle OKUYUN ...

sunrise01419

After watching the movie "Pay It Forward" my two college roommates and close friends declared it, "painfully manipulative." I think if they read For One More Day, they might again tout those two words. I, however, thought both Pay It Forward and For One More Day were just okay. And maybe I'm okay with manipulation in the form of entertainment. For One More Day is what you might expect from Mitch Albom. Nothing more, nothing less. It's a little better than 5 People You Meet In Heaven and slightly worse than Tuesdays With Morrie. In all, the book takes a little more than a couple of hours to read. No twists, no surprise endings. It's basically a Hallmark movie in book form. Take that as you will.