rpavon

Rafael Pavon Pavon itibaren Feni Sadar Upazila, Bangladeş itibaren Feni Sadar Upazila, Bangladeş

Okuyucu Rafael Pavon Pavon itibaren Feni Sadar Upazila, Bangladeş

Rafael Pavon Pavon itibaren Feni Sadar Upazila, Bangladeş

rpavon

Bu kitabı cd'deki kitaplar aracılığıyla dinledim. Dinlemek için harika bir kitaptı. Çok şüpheli ve sonunda büyük bir bükülme vardı.

rpavon

başka bir müthiş savaş karşıtı kitap ve önyükleme için "iyi savaş" hakkında. Görünüşe göre, İkinci Dünya Savaşı sadece büyük bir kahramanca savaş değildi ve Betty Grable USO şovu.

rpavon

Ben her zaman Betty White'ı sevdim. O, kariyer düşünen bir kadındır ve çoğu yerli tanrıça değildir. Kitapları ve hayvanları sever. Bilgisayarı yok ve uzun yazıyor. Ölümünden sonra bile kocası Allen ile bir ilişkisi var. Bu kitaptan öğrendiğim şeyler, yılda bir kez bir hizmet köpeği sponsoru, Los Angles Hayvanat Bahçesi'nin aktif bir üyesi, sadece kurtarma köpekleri var. TV'deki kariyeri ona birçok ödül ve aktörlerinin sevgisini getirdi. Ona gerçekten hayranım ve hayatın çoğu 89 yaşında bu kadar harika olabileceğini umuyorum.

rpavon

I expected more from this book, being that it was written by Joyce Carol Oates. This book seemed almost slapped together; I didn't sense any passion from the author in it. I did not feel sympathy for the characters and there was nothing unique about it in my opinion. The plot almost had a "been there done that" kind of feel to it. It was flat and boring. There was no depth of character or substance, and yet I sense it was supposed to be some kind of thought provoking, profound novel. But, it seemed as though Ms. Oates was just trying to slap together another bestseller. I also could not get past the spelling errors and grammatical mistakes - at least in the version I read.

rpavon

The illustrations are fantastic -- the T. Rex is my favorite character.