mmslena

Lena Welsch Welsch itibaren 15806 Goias, A Coruña, İspanya itibaren 15806 Goias, A Coruña, İspanya

Okuyucu Lena Welsch Welsch itibaren 15806 Goias, A Coruña, İspanya

Lena Welsch Welsch itibaren 15806 Goias, A Coruña, İspanya

mmslena

Bu kitap sansasyoneldi - bitmesini istemedim. Sara Gruen'in bu kadar müthiş daha fazla roman yazmasını istiyorum.

mmslena

Bu akıllı ve komik. Big busted sarışın altın avcısı, yaşlanan Ukraynalı bir emigre mühendisinin sevgileri ve parası için bir savaşta savaşan kız kardeşlerle - entelektüel züppe ve sosyal tırmanıcı - buluşuyor. Erkekler sadece makineler ve seks ile ilgileniyor olsalar bile çok hoşuma gitti!

mmslena

DÖRDÜNCÜ bölümü okudum ve heyecanlıyım. Kitap bir dizi iyi entegre ders gibi okuyor ve bu bir iltifat. Vatandaşlığı vatandaşlar arasındaki ilişkinin yanı sıra bir birey ve devlet arasındaki ilişki olarak yeniden tanımladığını (tekrar tanımladığı gibi) fark ettiğimde kulaklarım sersemledi. YENİ Sorular Kenar boşluklarımı soruyorum: "İyi vatandaşlığı" en sağlam anlamıyla nasıl canlandırabiliriz? DİĞER sorular: "Etik norm" olarak hoşgörü, sosyal, özellikle de ırklararası güvensizliği artırıyor mu? Stratejik çeşitlilik var mı? Irklararası güvensizlik, gelecekte dini ve laik güvensizlikle eşleşecek mi? Paylaşılan deneyimin deneyimi olarak nostaljinin demokratik yaşamda bir önemi var mı? Utançın demokratik yaşamdaki yeri nedir? Danielle Allen ile ilgili en güzel şey: Sorularımı ve sonra bazılarını sorguladığını söyleyebilirim.

mmslena

Felaket. Hayatımda okuduğum neredeyse en kötü yazı. 15 yaşında bir melodramatik Yaratıcı Yazma ödevi okuyormuşum gibi hissettim.

mmslena

Simply incredible. All the pieces fall together in the end, like a beautifully crafted mosaic. Wonderful ending to a wonderful series.