andreiruizfotografia

Andrei Ruiz Ruiz itibaren Luni, Tverskaya oblast', Rusya, 172431 itibaren Luni, Tverskaya oblast', Rusya, 172431

Okuyucu Andrei Ruiz Ruiz itibaren Luni, Tverskaya oblast', Rusya, 172431

Andrei Ruiz Ruiz itibaren Luni, Tverskaya oblast', Rusya, 172431

andreiruizfotografia

Anchee Min 9 yaşındaydı, mükemmel bir devrimciydi ve Mao'nun 'Küçük Kırmızı Kitabını' ezberlemişti. Anchee Min, 1966'da Çin toplumunu tersine çevirmeye başlayan Kültür Devrimi'ne yakalandı. Min kamu eleştirilerini anlayamayacak kadar küçüktü ve "tesisin son huzuru" için savaştığını düşünüyordu. Daha sonra baskının sıkıntısını ve vahşeti onu yakaladı. Min, 17 yaşındayken bir köylü olarak devrime hizmet etmek için gönderildi. Ailesini Şanghay'da bıraktı ve Doğu Çin Denizi yakınlarında pirinç dikmek için İleri Yedinci Firmaya katıldı. Çamurlu, kirli, sülük dolu suda 16 saat boyunca çalışmaya zorlandı. Min sonunda, daha iyi bir yaşam olmasını umduğu şey için bu zorlu iş odaklı çiftliği terk etme fırsatı buldu. Hikayeden daha fazlasını anlatmak istemiyorum ama Red Azalea zamanın son derece hareketli bir anısı. Min hikayeyi Komünist Parti ve Çin hükümetine karşı öfkeyle anlatmaktadır.

andreiruizfotografia

Lester Bangs'ın edebiyat olarak eleştirisi müzik incelemeleri, kısa öyküler ve denemelerden oluşan kapsamlı, biraz düzensiz bir koleksiyon. Bangs, Andy Kaufman'ın komedi yaptığı gibi eleştirel yazımdır. Van Morrison'ın "Astral Weeks" adlı incelemesi, soğuk hipster kalbini kıracak.

andreiruizfotografia

Bazen Alice Hoffman'ı seviyorum, bazen ellerimi havaya kaldırıyor. Bu sefer beni sihirde yakaladı. Bu kitap alışılmadık ve ilginçti ve dikkatimi her yerde tuttu. Sanırım bunu 2 gün içinde okudum!

andreiruizfotografia

Bu kitap bir sıyırıcı ve asla yağmalamam. Ama gerçekten ilginç parçalar var ve çok ilginç parçalar değil.