gregd

Greg Day Day itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Greg Day Day itibaren Texas

Greg Day Day itibaren Texas

gregd

Herkesi tanıyormuşum gibi tanıdığım bu küçük Oklahoma kasabasında bir "duvara uçmak" gibi hissettim. Çok gerçek.

gregd

Bu harika bir hikaye !! Hemen hemen hepsini bir oturuşta okudum. Abby, Planlı Ebeveynliğe nasıl dahil olduğunu ve onun "geçiş taraflarını" kliniğini seçmekte olan pro-lifers ile çalışmak için ne yaptığını anlatıyor. Adil ve kibar ve eski iş arkadaşlarını kötülemiyor. Bu, Tanrı'nın yaşamındaki çalışması ve onun nasıl huzur ve şifa yerine geldiği hakkında güzel bir hikaye.

gregd

Bu kitabın puanımı - iki veya üç yıldız - bir süre tartıştım. Bu kitap hakkında hoşlanmadığım bir şey olmasa da, özellikle de sevdiğim bir şey yoktu. Beni ılık bırakıyor. Başka bir gözden geçiren yazıyı faydacı olarak nitelendirdi ve kabul etmeliyim. Kelimeler bir hikaye anlatmak amacına hizmet ediyordu, ama hiçbir şey ortaya koymadılar. Arsaya ya da karakterlere hiç yatırım yapmadım. Dizi devam ederken Butcher'ın tarzının büyüdüğüne / olgunlaştığına inanıyorum. Şimdi, ikinci kitaba bir şans vermem gerekip gerekmediğini tartışıyorum. Hmmmmm.

gregd

This series is just pure fun-reading. Nit great literature by any means, but just a fun and entertaining story. It doesn't try to be anything more or less than it is, therefore the quite high ratings for these books. I enjoyed myself immensely while reading them.