dimeg

Dimeg itibaren Kembanglimus, Borobudur, Magelang, Central Java, Endonezya itibaren Kembanglimus, Borobudur, Magelang, Central Java, Endonezya

Okuyucu Dimeg itibaren Kembanglimus, Borobudur, Magelang, Central Java, Endonezya

Dimeg itibaren Kembanglimus, Borobudur, Magelang, Central Java, Endonezya

dimeg

Bu St Hellier's Yeni Zelanda (son zamanlarda daha fazla kitap ihtiyacım var!) Bir gezi için bir kitapçıda aldı ve geri uçak yolculuğu okuyun. Paulo Coelho'nun çalışmalarının hayranıyım ama benim düşünceme göre bu Paulo'nun en büyük eserlerinden biri değil. Romanla ilgili asıl sorunum, aşk temasına ve dolaylı olarak kucaklamak zorunda kaldığımız ebedi enerjisine rağmen, merkezi isimsiz karakterin, biraz sığ duyguları olan bir insan izlenimi verdiği; üç kez veya daha fazla evli ve en son evliliğinde bile, evli kadına layık bir adam olarak güvenilirliğini zayıflatmaya hizmet eden ara sıra sadakatsizlik eylemlerine katılıyor. Karısının açıklanamayan ortadan kaybolmasından kısa bir süre sonra yeni bir 'aşk' bulur ve flört etmeye veya cinsel karşılaşmalara davet etmeye devam eder, bu yüzden ben onun duygusal ikilemine bağlı kalmamış hissettim. Bencillik ve kendini soğurmanın çok rahatsız edici olduğunu gördüm. Ben de onun karakter dönüşüm duygusu alamadım ve hikaye sadece netlik olmadan dolambaçlı gibi görünüyordu. Kitap boyunca birkaç ayar olmasına rağmen, onlara derinlik olduğunu hiç hissetmemiştim. Paris Paris vb gibi hissetmedim. Ayrıca "Lady" ve tertemiz kavramlar konusunun önemi olarak şaşırdım. Tüm kitap benim zevkleri için biraz ayrık, tekrarlayan ve dissapointingly belirsiz. Bu kitabı aşk hakkında daha fazla bilgi edinmek için okudum ve yeni bir şey öğrenmiş olma duygusu olmadan deneyimlerden uzaklaştım.

dimeg

En ünlü / önemli fotoğrafçılardan bazıları için harika bir referans. Phaidon, bu A-Z sanat kitaplarından oluşan bir dizi yapıyor, bunlardan birini tavsiye ederim.

dimeg

I really enjoyed these sweet, easy to read books. Timothy and I found they were good read aloud books.