kravrom8

Roman Kravtsov Kravtsov itibaren Lukavytsya, Lviv Oblast, Ukrayna itibaren Lukavytsya, Lviv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Roman Kravtsov Kravtsov itibaren Lukavytsya, Lviv Oblast, Ukrayna

Roman Kravtsov Kravtsov itibaren Lukavytsya, Lviv Oblast, Ukrayna

kravrom8

Bu Distopya Fantezi, Rehin, Kimberly Derting, tüm sınıflar arasında bir muhalif battaniyeye sarılmış bir büyü dünyası yarattı. Kutsal gördüklerini, ailelerini, kendi konuşma sınıflarını veya inançlarına katılan diğerlerini korurken, inançlarında onurlu ve güçlü olmaya çalışan benzersiz karakterler getiriyor. Bu, ilk sayfadan son sayfaya sürükleyici bir yolculuk, kaçırılmaması gereken bir okuma.

kravrom8

Uygun bir puan vermek için bunu bir yetişkin olarak tekrar okumam gerekiyor.

kravrom8

Bu romanı okumaktan zevk aldım. Ancak, birkaç şey beni rahatsız etti. İlk olarak, bu bir hikaye için yeni bir kavram değil. Peri masallarını kaçışla bütünleştirmek yeni bir şey değil. Ve bunu anlayışın büyümesiyle birleştirmek ve nihayetinde kahramanın olgunluğunu ve perspektifini öğretmek, eski bir kavramdır. İkincisi, bıktım ... yorgun ... kendinden önemli, dramatik, Teen agnst tasvir çocuk. Yazarların bu nitelikleri gerçekten bittiğini hissediyorum. Özellikle de bu hikayede ... Fazla vurgulandı. Üçüncüsü, Tahmin edilebilir. Tüm hikaye gülünç bir şekilde öngörülebilirdi. Dördüncüsü, ormancı ... Baba figürü ... belki burada dini imaların bir referansı veya önerisi. İnilti! Bu tür bir hikaye çizgisini tekrar tekrar ziyaret etmek istersem narnia kroniklerini okuyacağım. Her neyse, ben 3 yıldız verdi ... çünkü keyifli bir okuma oldu. İyi görüntüler, masallarda iyi bir bükülme, Pamuk Prenses ve cüceler komikti ve hikaye yukarıda belirtilen sorunlar nedeniyle ilgimi kaybetmedi.

kravrom8

this book was awesome!! not as good as the others i must say but still amazing! it was a little confusing at first why this would be in this series when tally isn't the main character but she arrives eventually. so it's interesting to see the world as it is in this book, since all of the changes. this is an amazing book and i'm not gonna spoil any more so you can read it for yourselves!