cpanel

Chandan Kumar Kumar itibaren 12 Ll, Rajasthan 335022, Hindistan itibaren 12 Ll, Rajasthan 335022, Hindistan

Okuyucu Chandan Kumar Kumar itibaren 12 Ll, Rajasthan 335022, Hindistan

Chandan Kumar Kumar itibaren 12 Ll, Rajasthan 335022, Hindistan

cpanel

Kelimeleri kullanarak iletişim kurmayı nasıl başardık? Austin, Konuşma Eylemleri üzerinde çalışan ilk filozoflardan biridir. Ondan geri adım attığınızda (metafor!), Dil şaşırtıcı derecede iyi çalışan hantal ve belirsiz bir sistemdir. Hangi mekanizmalar metaforu, çıkarımları ve diğer formları yorumlamamıza izin verir? Patlamalar? Austin, aklımızın dili nasıl izlediğini ve bağlamı nasıl oluşturduğuna dair bir fikir oluşturan ve bazen hepimizin uyduğu görünsel konuşma biçimleri ve kurallar hakkında bir fikir oluşturan bir sistem sunar. "Şey, bir meth bağımlısı için oldukça iyi göründüğünü itiraf etmelisin." Daha önce meth bağımlısı olduğunu söylemedim. Böyle sözleri ağzımda nasıl cüret edersin! Ancak, kesinlikle benim açıklamamda ima edildi. Yorumlamak biraz kafa karıştırıcıysa, bu harika bir kitap. Bir sınıf içinde okuduğum için mutluyum. Eminim bazı iyi rehberler vardır, dışarıda; bir yorum ile birlikte okuyun. Tabii ki, bu sadece benim gibi biraz yavaşsan.

cpanel

Bu benim genç yaktı sınıf (bir kez kurgu olmayan almaya karar verdi) için okumak zorunda kaldı ve ne kadar iyi olduğunu şaşırdım! Kendi formunuzu yapma kılavuzu tek başına fiyat değer (veya kütüphaneden almak için gereken zaman)! Kitapta yarattıkları kıyafetlerin hepsi istediğiniz kadar iyi görünmüyor, ancak fikir orada ve nasıl yapılır konusunda rehberlik etmek için daha da önemli.

cpanel

An amazing combination of fiction with a twist of fact, woven together to create an awesome story that is intruiging and mysterious and will leave you wanting more!

cpanel

I knew for years that someday I wanted to try out surfing. My problem was usually that I was nowhere near a beach. Last summer, when I booked a trip to visit friends in California, I also took the opportunity to track down a surfing instructor and get a lesson in. Then I hit the bookstore in search of a guide to help me prepare. I picked this book mainly because it was geared specifically for women, but I found it extremely helpful in terms of teaching me exercises to do for strength training, practicing my pop-ups, form, and learning the jargon ahead of time. I'm glad I did it, both because surfing is a very demanding sport and also is definitely its own subculture that you want to get to know so you don't sound like a poseur :)

cpanel

A fantastic book. Told through Dinah, one of Jacob's daughters (Genesis- I think she's only mentioned once in the Bible). But the whole story is about her and the other women in her family - all only footnotes in the Bible, a male-centric text. The characters really come alive and it's so interesting to see all of it playing out while huge biblical events are occurring in the background.

cpanel

loved this book and the ultimate gift Carolyn and Sean Savage gave up with no strings attached. I loved knowing they have a blog I can follow at the end and she has since received twins through a surragate and what a touching story. I loved this book, and a fun great interesting read about families, values, and doing what your heart tells you is right.