pierreduplessis

Pierre Du Plessis Du Plessis itibaren Bhupatgadh, Gujarat 383460, Hindistan itibaren Bhupatgadh, Gujarat 383460, Hindistan

Okuyucu Pierre Du Plessis Du Plessis itibaren Bhupatgadh, Gujarat 383460, Hindistan

Pierre Du Plessis Du Plessis itibaren Bhupatgadh, Gujarat 383460, Hindistan

pierreduplessis

Bu benim tarzım tür ... Tarihsel Kurgu. Octavia Butler bu hikayede harika bir iş çıkarıyor! Bu kitap neden bilim kurgu olarak etiketlendi, emin değilim ... sadece zaman yolculuğu ile ilgili olan bu kitap bunu tamamen özel bir bilim kurgu kitabı yapmaz. Ancak, hikaye harika bir okuma oldu! Beklenmedik bir başlangıçta Dana ve Kevin ile tanışıyoruz. Kitap sonunda başlar ve sonra kitabın hikayesi ve arsa boyunca arka hikayeye doldurur. Dana, ailesini kurtarmaya yardım etmek ve onların nesiller boyu uzaklaşan büyük büyük dedesi olan Rufus Weylin ile bağlandığı bir tür zaman tüneli ile ortaya çıkmalarını sağlamak için bir zaman yolculuğu görevinde. Kocası Kevin'i yanına yolculuğunun birinde getirerek sona erer ve yolculuğu sırasında ortaya çıkan çılgınlığı görür. Dana bir şekilde, köle efendisi olan beyaz atalarının, zaman zaman hayatta kalmasına yardımcı olmak için 1800'lerde köleliğe geri çekildi. Köleliği özümsemek, rol oynamak, numara yapmak ve itaatkar olmak zorundadır, böylece ölü bir şekilde kendini sarmaz. Beyaz bir adam olan kocası Kevin de dahil olduğu gezilerden birinde ustası gibi davranmak zorundadır ve Dana'nın 1970'lere "ev" olarak geri döndüğünü fark ettiğimizde hikaye büyük bir twist alır. o! Bu kitap kesinlikle bir sayfa çeviricisidir ve hikayenin planına derinden dahil oldunuz. Dana, gerçek hayatına dönmeden önce kelimenin tam anlamıyla ölmek ya da hayatından korkmak zorunda. Gerilim, drama, aşk, ilişkiler, kölelik, ceza, ölüm vb. Hepsi bu hikayede tartışılmaktadır. Bu kitabı benim için 4 yıldız yapan şey sondu ... gerçek bir kapanış elde edemezsiniz. Bazı karakterlere ne olduğunu öğreniyorsun, ama Alice'in kızı, köleler plantasyondan satıldıktan sonra erkek kardeşine ne olduğunu bilmiyoruz. Dana'nın kitabın başında veya sonunda ne olduğunu tam olarak anlamıyoruz. Tam olarak açıklanmayan ve ne olduğunu merak etmenize izin veren sadece bazı gizemler var. İyi haber şu ki, kitabın sonunda, her şey bitti ... seni sinirlendirecek ve sinirlendirecek hasta uçurumları yok. Genel olarak bu kitabı kesinlikle başkalarına tavsiye ederim ve romanlarından daha fazlasını okumayı çok isterim.

pierreduplessis

"Kızlar avlanmaya ve balık tutmaya rehberlik eder" kadar iyi değil ama yine de değerli bir okuma.

pierreduplessis

Şimdiye kadar çok iyi, tüm bölümler çok detaylı ve derindi. Bitirmek ve kitabın bir bütün olarak nasıl olduğunu görmek için gidiyor. GÜNCELLEŞTİRME Son birkaç bölümdeki okuma hızını yeni bitirdim ve şunu söylemeliyim ki 300 sayfadan fazla bilgi var. Farklı yerlerden gelen tüm farklı bilgileri işbirliği yapmak uzun zaman almış olmalı. Özellikle kötü adamlar ve diğer karakterler hakkındaki bölümlerden, Sherlock Holmes'un dedektif beceri ve stratejilerindeki bölümden ve ziyaret edilecek en iyi 10 Sherlock Holmes bölümündeki bölümden hoşlandım! Bu kitap için kesinlikle 5!

pierreduplessis

Erkeklere yüksek sesle oku ...

pierreduplessis

Gary Paulsen macerayı biliyor. Hatchet, sıradan bir kaçış arayan her okuyucu için her yıl yeniden okunmalıdır. Brian'ın griti, kişinin tehlike zamanlarında iç güçlerinden nasıl yararlanabileceğini gösterir.

pierreduplessis

Bu kitap iyi bir okuma, ancak yazarın fast food endüstrisi hakkındaki argümanlarında kesinlikle bazı kusurları var. Okuma zaman zaman biraz ürkütücü olabilir, ancak mide aldığınızı düşünüyorsanız, bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim.

pierreduplessis

İngilizler hayalet hikayeleri yazarken gerçekten mükemmel. Dürüstçe söyleyebilirim ki bu kitaptaki bu hikayelerden birini okuduğum için pişman değilim. Aslında çok kısa bir sürede okudum, ki bu oldukça büyük bir antoloji için etkileyici. Benimle rezonansa giren bir hayalet hikayesi için İngilizce ayarı hakkında sadece bir şey var. Ayrıca, hikayenin anlatıcısı, bu tür şeylere inanmak için verilmeyen onurlu bir tür olduğunda, görünmeyen şeyin tehdidinin çok daha etkileyici olduğuna inanıyorum. Muhtemelen bu kitaptaki en korkunç hikaye H. Russell Wakefield tarafından, onu harap eden bir adamın nişanlısını takip eden yaşlı bir adamın hayaleti hakkındaydı. Uzun, gri saçları onun etrafında dolanır ve onu çalmaya çalışırdı. Sadece düşünmem için sürüngenleri verdi. MR James, "Oh Whistle to Me Lad and I Come to You", omurganıza birkaç ürperti göndermek için yazılmış başka bir hikaye. Gerçekten korkunç bir başka hikaye, odasında çok kötü niyetli bir varlığı olan kötü bir hizmetçiye sahiptir, tek fiziksel işaret duvarların köşesinde koyu bir lekedir. Bu hikaye beni kalıcı bir üzüntü duygusu bıraktı. İrlandalı bir yazar olan Bram Stoker'in Hakimin Evi o kadar yoğun bir tehditkardır ki, bundan sonra bir süre daha düşüneceksiniz. Dürüstçe söyleyebilirim, bu cildin 1800'lerin sonlarını kapsadığı ve 20. yüzyılın ortalarına kadar gitmesine rağmen, gerçekten iyi anlatılan bir hayalet hikayesinin kalıcı doğasını göstermesine rağmen, hiçbir hayalet hikayesinin tamamen birbirine benzemediğini söyleyebilirim.

pierreduplessis

Muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en büyük öz dönüşüm hikayesi.

pierreduplessis

Although I read this book way back in the 90's, it is still by far my favorite Harry Potter book.