azymisgfx

Azymis GFX GFX itibaren Baruipara, West Bengal, Hindistan itibaren Baruipara, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Azymis GFX GFX itibaren Baruipara, West Bengal, Hindistan

Azymis GFX GFX itibaren Baruipara, West Bengal, Hindistan

azymisgfx

Bu kitabı kesinlikle çok sevdim! Dizideki ilk kitabın en iyisi olduğunu ve Açlık Oyunları üçlemesinin kesinlikle bir istisna olmadığını söylemek yaygındır! Collins her bölümün sonunda kancaları bıraktı, bu da beni koltuğumun kenarına yapıştı, sonra olacak her şeyi anlamaya çalışan sayfaları çevirdi. Harika bir maceraydı ve itiraf etmeliyim ki bu kitap ve bir bütün olarak üçlemenin hayatımı ve etrafımdaki dünyaya bakışımı değiştirdi. Bu kitap okunmalı! Henüz okumamışlarınız için bozmayacağım, ama harika bir macera için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz: yoğun aksiyon, tutku, romantizm, savaş benzeri sıkıntılar, fedakarlık, vb. , bu mutlaka okunmalı! Diksiyon oldukça basitti, bu yüzden her yaştan insan onu ilişkilendirebilir ve anlayabilir. Bu kitap, üçlemenin yanı sıra rafımda bir koruyucudur!

azymisgfx

TV şovu gibi bir şey yok ve bu iyi bir şey. Bütün bu diziyi arkadaşımla okudum ve suçlu zevkimizdi. Bu TV şovu sadece ucuz heyecanlar için.

azymisgfx

20. yüzyılın ilk yarısında dedektif kurgu araştırması ... çoğu zaman boyunca iyi dayanıyor, diğerleri kesinlikle tarihli malzeme olarak acı çekiyor ... sadece iyi bir okuma

azymisgfx

This book was not as much about the dog as the cover and title would have you expect. That being said, I really enjoyed it. Yes, he has a guide dog, but that is not the dominant theme. The author's description of things he does to cope/adapt with being blind reminded me a lot of a friend and former coworker who was blind; he said many of the same things and had a similar attitude about a lot. The drama of 9/11 as the backdrop of everything added to the story. Given what I do for a living, the discrimination aspect of the story was interesting for me. I particularly like the two speeches included at the end, especially the author's story of his 9/11 experience in his own voice. His speeches also provide insight as to how to deal with those who are different using an "inclusive" approach.