iavishkar

Hemanth Reganti Reganti itibaren Na Bua, Phen District, Udon Thani, Tayland itibaren Na Bua, Phen District, Udon Thani, Tayland

Okuyucu Hemanth Reganti Reganti itibaren Na Bua, Phen District, Udon Thani, Tayland

Hemanth Reganti Reganti itibaren Na Bua, Phen District, Udon Thani, Tayland

iavishkar

Cinda'nın Mirasçı üçlemesini sevdim ve Şeytan Kralı'ndan ne bekleyeceğimi bilmiyordum. Beni bu hafta gelişmiş bir kopyayla şaşırttı ve bu gece bitirdim. Planı bozmak istemiyorum, ama çok iyi olduğunu söyleyebilirim, 2 gün içinde okudum. Ekim ayında yayınlanır yayınlanmaz tam bir inceleme yazacağım.

iavishkar

J.D. Salinger tarafından yazılan “Çavdardaki Cather” genç bir çocuğun hikayesi. Romanın ana karakteri ve anlatıcı Holden, ergenlik çağından geçer. Hikaye önce Pennsylvania'da, daha sonra New York'ta geçiyor. Holden'in kendi içinde, masum veya yetişkin dünyasına girme konusunda bir çatışması var. Holden, alaycı ve acı olarak nitelendirilir ve genellikle kendisini toplumdan yabancılaştırır. Merakıyla Holden, çatışmasının cevabını bulur. Holden’in seks yapma konusundaki farklı görüşünü temsil eden R Çavdardaki Avcı ’gibi birçok sembolizm vardır. Bu romanı tavsiye ederim. Başlangıçta sıkıcı görünse de, hikayenin nereye gittiğini bilmiyordum, sonunda daha iyiye gidiyordu. Ve yazarın yaptığı noktayı fark ettikten sonra, bu romanı takdir etmeliyim. 1 Ocak 1919'da doğan J.D. Salinger, 1951 tarihli “Çavdarın Catcher” adlı romanıyla tanınan Amerikalı bir yazardır. Ayrıca 'Seymour: Giriş' ve kısa öyküler yazdı. Erken yaşamında New York'ta yaşadı ve daha sonra II. Dünya Savaşı'na gitti. Salinger, çalışmaları bir başarısızlık, “piç kurusu” na dönüştüğünde Hollywood tarafından hayal kırıklığına uğradı. O zamandan beri, çalışmasının filme alınmasına asla izin vermedi ve muhtemelen bu yüzden de 'Çavdardaki Catcher' romanında yer aldı.

iavishkar

Patronum bu kitabı yazdı ve o bir dahi. Kitap Nisan 2007'de çıkacak.