melanienicolepachuta

Melanie Pachuta Pachuta itibaren Shikhany, Saratov Oblast, Rusya, 412950 itibaren Shikhany, Saratov Oblast, Rusya, 412950

Okuyucu Melanie Pachuta Pachuta itibaren Shikhany, Saratov Oblast, Rusya, 412950

Melanie Pachuta Pachuta itibaren Shikhany, Saratov Oblast, Rusya, 412950

melanienicolepachuta

Dave Eggers'ın bir kitabını okumak neden bu kadar uzun sürdü? Eğer bu gitmek için bir şey varsa, onun yazı net ve hikaye anlatım yetenekleri o kadar güçlü ki ilk sayfadan emilir. Felemenkçe'de bir kitap için koyamayacağınız ve okuduğunuz bir kitap vardır, çünkü okumak sadece o kadar zahmetsizdir: "bir tren gibi okunur." Bu kitap bir tren gibi okuyor. Biraz bir tür bükücü, çünkü açıkça bir gerçek eser, ama gazetecilikten çok daha çok kurguya benziyor (ki bunu takdir ediyorum). Eggers, başta Zeitoun olmak üzere tüm karakterleri önemsedi. Öyle ki, onlara korkunç şeyler olmaya başladığında, herhangi bir kitabın uzun zamandır yaptığımdan daha kızgın oldum. Bu kitap bana Amerika Birleşik Devletleri'nin ne tür bir ülke haline geldiğini, bu tür şeylerin böyle özgür insanlara, özgürlüğün ülkesi ve cesurun evi olarak adlandırdığı bir yerde olabileceğini sorguladı. Ve eminim ki asıl nokta buydu.

melanienicolepachuta

Yasak Tarih, sahte bilimsel topluluk tarafından yazılmış makalelerin ilginç bir kesiti olarak düşünülebilir. Yazarlar bazı ilginç veya zorlayıcı gerçekler sunar ve hemen okuyucunun mantıksal makara hissini bırakan vahşi spekülatif hayal gücüne dönüşür. Makalelerin çoğu çok tarihli ve kitapta konuşulan "yeni" kanıtların büyük bir kısmı son birkaç on yıl içinde iyice dinlendirildi. Bu kitabı okudum çünkü bir insanın akıl içinde olabildiğince farklı bakış açılarına maruz kalması gerektiğine inanıyorum. Hayal gücümü esnetmekten ve sahip olduğum önceden tasarlanmış fikirleri test etmekten hoşlanıyordum, ancak kitabın sonunda duman ve aynalar ve aşırı gayretli hayaller tarafından aldatılmış gibi hissediyorum. Bu kitapta çok ilginç bazı gerçekler var, ancak yazarların önyargısı sürekli olarak okuduğum her şeyin geçerliliğini sorgulamamı sağladı.

melanienicolepachuta

Güzel bir kitaptı. Yine de beklediğim gibi değildi. Kitabın arkası bana bunun yan aşk hikayesiyle bir gizem olacağını düşündürdü. Bunun yerine bir yan gizemi olan bir romantizmdi. Arsa ve gizem oldukça açık olmasına rağmen güzel, kolay bir okuma oldu. Bir gün içinde bitirdim, bu yüzden ilgimi çekti, ama unutulmaz değildi.

melanienicolepachuta

I believe this book could be read by anyone about 11 years old or older and all would find ejoyment and insight. It is about a girl who could fly(duh) and the trouble and adventure this brings to her. It reminded me of how the special talents we all had when we were young, might have been lost or forgotten as we grew older and as we all were kneeded into the normalcy of society. It got me thinking that I should take a time out from normal here and there and try to re-kindle some old talents. I also like the message of "It's O.K. to be different". We all need to be reminded of that from time to time. It ends as if there will be a sequel. I hope so!