semrakurtulan

Semra Kurtulan Kurtulan itibaren Nabat Kati, West Bengal, Hindistan itibaren Nabat Kati, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Semra Kurtulan Kurtulan itibaren Nabat Kati, West Bengal, Hindistan

Semra Kurtulan Kurtulan itibaren Nabat Kati, West Bengal, Hindistan

semrakurtulan

Bu kitap çocuk gelişimi ve dil edinimi hakkındaki görüşlerimi tamamen değiştirdi. Pinker hillarious ve Piaget olmasanız veya dilbilimle ilgilenmiyorsanız bile kesinlikle tavsiye ederim. Konuşurken yaptığımız yaygın hatalarla ve kültürlerdeki farklılıklarla dalga geçiyor!

semrakurtulan

Son zamanlarda Al Gore ile tanışma ayrıcalığım vardı ve son kitabının bir kopyasını benim için imzaladı. Bunu okumak için sabırsızlanıyorum - söyleyebileceğim argümanı, ABD'deki ana akım medyanın, bilgili olma, eleştirel düşünürler ve demokrasiye katılım sağlama kapasitemizi gerçekten engelleyecek şekilde geliştiğidir. Tam anlamıyla çığır açıcı olmasa da (merhaba, Chomsky? Vs.) toplumumuz için büyük sonuçları olan önemli bir noktaya (benzersiz bir bakış açısından) değiniyor. İşiniz bittiğinde hepinize ne düşündüğümü bilmenizi sağlayacağım.

semrakurtulan

Bu kitabı gerçekten seviyorum çünkü dikiş desenleri ile stich yayınlamak yerine, sadece benzer bir giysi oluşturmak için gerekli resimleri ve kaba teknikleri gösteriyor. Bitmiş giysiler sevimli ve gelecekteki projeler için bazı fikirlere ilham verdiğini düşünüyorum. Kontrast renk, dikiş teknikleri, kumaş yan yana yerleştirme ve beklenmedik inşaat tekniklerinin mükemmel kullanımı. Şiddetle tavsiye edilir.